ye-logo.v1.2

У Хмельницькому влітку може подорожчати електронний квиток

Суспільство 2354
Повне впровадження електронного квитка відтермінували
Повне впровадження електронного квитка відтермінували. Фото: з архіву

Кондуктори поступово зникатимуть із тролейбусів.

В обласному центрі відтермінували впровадження електронного квитка в громадському транспорті, яке мало відбутись у травні. Як повідомив заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук телеканалу "Місто", причина тому - мала кількість розкуплених електронних карток.  

«Ми розуміємо, що хмельничани активно купуватимуть електронні квитки коли з'явиться різниця у  розрахунку карткою та готівкою. Тому плануємо в травні зробити таку різницю, становитиме вона орієнтовно 1 гривню. Коли людина користуватиметься карткою, то платитиме одну суму, коли електронним квитком то сплачуватиме на гривню менше», - каже Микола Ваврищук.

За його словами, наразі куплено менше ніж 3 тисячі електронних квитків. У місті працює понад 30 точок продажу електронних квитків, які коштують 40 гривень, при цьому на рахунку є 10 гривень. Влада міста розраховує, що за наступні півтора-два місяці куплять орієнтовно 20 тисяч квитків, що дозволить повністю запустити систему.

«Розглядаємо варіант, щоб з липня підняти вартість такої картки й мотивувати хмельничан її швидше придбати. Насправді карткою зручно користуватися. Я коли моніторю роботу громадського транспорту, то розраховуюсь в транспорті квитком, ніяких проблем не виникає», - розповідає заступник міського голови.

Микола Васильович додає, що з червня із тролейбусів будуть зникати кондуктори. Натомість активно працюватиме і контролюватиме, чи валідований квиток, чи сплатив пасажир за проїзд, контрольна служба. 

Читайте також: Вартість проїзду в громадському транспорті Хмельницького може зрости вже у травні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую