ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькій громаді планують перевірити усі ставки та озера: для чого

Суспільство 2089
Розпочали інвентаризацію водних об
Розпочали інвентаризацію водних об'єктів на території Хмельницької територіальної громади. Фото: з архіву

Загалом в ОТГ 52 водних об’єкти.

У  Хмельницькій міській територіальній громаді упродовж двох місяців інвентаризуватимуть усі наявні водні об’єкти. Як розповідає заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук, загальна площа ставків та озер громади – 1 100 гектарів.

«Якщо раніше Хмельницький мав 5 водних об'єктів, то зараз їх 52. Під час утворення громади, до Хмельницького доєднались території, землі та водні об’єкти населених пунктів. Зараз ми хочемо провести інвентаризацію, щоб розуміти хто орендує той чи інший ставок, чи є там гідротехнічні споруди, бо при передачі таких даних нам не дали. Відповідно, якщо ті гідротехнічні споруди є, то хочемо знати, в якому вони стані, на чиєму балансі, чи є доступ до водойм чи немає. Це абсолютно нормальний процес, коли громада хоче розуміти, що на її території відбувається», - розповідає Микола Васильович.

За його словами, людина, яка проводитиме інвентаризацію, відвідає кожен ставок чи озеро, з'ясує хто його орендує, робитиме фотофіксацію, спілкуватиметься із місцевими мешканцями. Микола Ваврищук каже – наразі фактів про якісь порушення на водних об’єктах громади не відомо.

«Ми знаємо, попередньо, що у деяких ставків є орендарі, які використовують водойми, а  подекуди в селах є водойма, але вона пустує. Тоді треба приймати рішення, щодо того, хто буде обслуговувати озеро, щоб контролювати його стан і дивитись за порядком навколо», - стверджує заступник міського голови.

Загальна інвентаризація має дати загальне уявлення про ситуацію із водоймами громади, аби надалі розробляти загальну стратегію роботи з ними.

 Читай також: Комунальному підприємству нарахували 54 мільйони гривень збитків через забруднення водойми на Озерній

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую