ye-logo.v1.2

На Хмельниччині роботодавці шукають менеджерів та працівників робітничих професій

Суспільство 1485
Про необідність у працівниках роботодавці повідомляють службу зайнятості
Про необідність у працівниках роботодавці повідомляють службу зайнятості. Фото: pixabay.com

Аналіз ринку праці.

У січні-квітні 2021 року до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулось понад 42 тисячі безробітних громадян. Як повідомляють у пресслужбі служби зайнятості, лише 5,5 тисячі осіб зареєстрували як безробітних.

«Водночас про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,7 тисячі роботодавців, а 56,6% вакансій було укомплектовано. Понад 63% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери сільськогосподарського, лісового та рибного господарств, торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, спеціалісти державної служби, середній медичний персонал», - кажуть у службі зайнятості.

Додають, що існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, укладальники-пакувальники, вантажники та інші. Загалом за чотири місяці 2021 року в базі даних налічувалось 12 тисяч вакансій.

Станом на 1 травня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,3  тисячі осіб, серед них 376 військовослужбовців – учасників АТО (ООС). Актуальними були 1,8 тисячі вакансій. На одну вакансію претендували 9 безробітних. 

Читайте також: Офіційна зарплата на Хмельниччині: оприлюднили нові дані

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую