ye-logo.v1.2

У Хмельницькому для нацгвардійців збудують житловий будинок

Суспільство 2113
У Хмельницькому кілька років тому для нацгвардійців вже було зведено будинок на 90 квартир
У Хмельницькому кілька років тому для нацгвардійців вже було зведено будинок на 90 квартир. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Він буде розрахований на 119 квартир.

Сьогодні, 12 травня, урядовці розподілили бюджетні кошти, призначені на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Національної гвардії України. Частина з них буде спрямована на спорудження багатоквартирного будинку в Хмельницькому. Подробиці наведені у додатку та пояснювальній записці до відповідної постанови Кабміну.

Згідно з їхнім текстом, цьогоріч з державного бюджету на забезпечення нацгвардійців житлом заплановано виділити понад 213 мільйонів 941 тисячу гривень. Левова частка цих коштів буде спрямована на будівництво багатоквартирних будинків у різних частинах країни. Один з них буде споруджено у Хмельницькому на вулиці Трудовій.

Щоб почати будівництво цього житла, урядовці розподілили 20 мільйонів гривень. Це буде 3-5 секції на 119 квартир. Можливі дати здачі в експлуатацію цього багатоквартирного будинку у постанові не зазначено.

До речі, у жовтні 2018 року вже було здано в експлуатацію два під’їзди багатоквартирного будинку на вулиці Трудовій, 7/9. Тоді квартири у ньому отримали 90 родин військовослужбовців і ветеранів з Хмельницького та західного регіону. На спорудження цього житла з державного бюджету було витрачено понад 42 мільйони гривень.

Нагадаємо, наприкінці березня урядовці розподілили кошти, передбачені на забезпечення житлом військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. Зокрема, майже по пів мільйона гривень було виділено на проєктно-кошторисну документацію для будівництва двох багатоквартирних будинків у Хмельницькій області. Один з них мають звести у Хмельницькому на вулиці Зарічанській, 12/1А, а інший — у Полонному на вулиці Академіка Герасимчука, 138/1.

Читайте також: На Хмельниччину перемістять пожежну роту Збройних Сил України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую