ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині придбають дві квартири для внутрішньо переміщених осіб

Суспільство 1108
На придбання квартир бюджети Волочиськ і Городок мають отримати майже по пів мільйона гривень субвенції
На придбання квартир бюджети Волочиськ і Городок мають отримати майже по пів мільйона гривень субвенції. Фото: ілюстративне pixabay.com

Необхідні кошти урядовці мають спрямувати у Волочиськ і Городок.

Вчора, 12 травня, члени Кабміну розподілили субвенцію, призначену на підтримку територій, які зазнали негативного впливу від війни на сході України. Цього разу бюджетні кошти вирішили спрямувати місцевим бюджетам на придбання квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, таку субвенцію мають отримати Волочиськ і Городок.

Згідно з додатком до урядового розпорядження, наразі місцевим бюджетам заплановано виділити понад 26 мільйонів 153 тисячі гривень. За ці кошти у низці міст країни буде придбано 81 квартиру для тимчасового проживання орієнтовно 266 внутрішньо переміщених осіб.

Для придбання квартири у Волочиську в скарбницю міської громади заплановано спрямувати 427 тисяч гривень субвенції, а у Городку — 413 тисяч гривень.

«Пріоритетними критеріями розподілу субвенції є ціна за один квадратний метр на придбання, будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів житлового фонду комунальної власності та кількість внутрішньо переміщених осіб, яким буде надано таке житло», — зазначено у пояснювальній записці до розпорядження Кабміну.

Читайте також: У Хмельницькому для нацгвардійців збудують житловий будинок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую