ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Укрзалізниця запустить через Хмельницький щоденний потяг до моря (Розклад руху)

Суспільство 5260
Щоденний потяг через Хмельницький до Новоолексіївки та Бердянська почне курсувати з 11 червня
Щоденний потяг через Хмельницький до Новоолексіївки та Бердянська почне курсувати з 11 червня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Цей «морський» рейс має курсувати впродовж усього літа.

Укрзалізниця продовжує відкривати продаж квитків на потяги, які щоденно курсуватимуть у напрямку моря. Цього разу йдеться про залізничний транспорт, який їхатиме зі Львова до Новоолексіївки Херсонської області та Бердянська Запорізької області. Сісти на цей потяг можна буде й у Хмельницькому.

За інформацією пресслужби АТ «Укрзалізниця», продаж квитків на щоденний потяг №86/186-185/85 Львів – Новоолексіївка, Бердянськ уже відкрито. Зі Львова він курсуватиме з 11 червня й відправлятиметься о 10:55 ранку. Наступної доби він прибуватиме у Новоолексіївку об 11:35 ранку й у Бердянськ о 13:00. У Хмельницькому цей потяг зупинятиметься на п’ять хвилин о 15:02.

У зворотному напрямку цей залізничний транспорт почне курсувати з 12 червня й відправлятиметься з Бердянська о 15:05, а з Новоолексіївки — о 15:40. У Львів він прибуватиме наступної доби о 15:40. У Хмельницькому цей потяг зупинятиметься на п’ять хвилин об 11:40 ранку.

Читайте також: Все про електронний квиток у Хмельницькому: запитання та відповіді

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую