ye-logo.v1.2

Падіння повітряної кулі: розповідь пасажирів та очевидців

Суспільство 4287
 У ці дні в Кам'янці-Подільському проходив фестиваль з повітроплавання «Кубок Поділля-2021»
У ці дні в Кам'янці-Подільському проходив фестиваль з повітроплавання «Кубок Поділля-2021» . Фото: ілюстративне зі сторінки Кам'янець-Подільського центру повітроплавання

Медики повідомили, в якому стані травмовані.

Внаслідок падіння повітряної кулі в Кам’янці-Подільському в лікарні залишаються четверо потерпілих. Ще одного чоловіка виписали додому. Про це пише ТСН.

«У пацієнтів травми різного ступеню важкості. Так, 38-річний хмельничанин досі в реанімації. У нього численні переломи стегна і ребер. Чоловіка прооперували. Медики стабілізували його стан. Троє пацієнтів перебувають в травматології. Серед них - 28-річний пілот та дружина загиблого пасажира. У них рвані рани. Їхньому життю нічого не загрожує. Ще одного пацієнта з травмою хребта прооперували вчора надвечір», - повідомляє видання.

Про політ і падіння повітряної кулі на Кам'янеччині розповіли ТСН очевидці та пасажир аеростата.

Як повітряна куля падала в яр, бачив Микола Карасюк. «Коли я прибіг, то побачив чоловіка, який дуже корчився від болі. В корзині була жінка, яка не могла самостійно вибратись. Я подзвонив у швидку», - каже очевидець.

Некерований аеростат з п'ятьма пасажирами та пілотом занесло на сільський цвинтар. Тепер там два десятки розбитих могил та розкидані речі. Василь Рева живе поблизу цвинтаря, а тому першим прибіг на місце інциденту. За його словами, з повітряної кулі на могили випало двоє людей. Один чоловік був вже мертвим.

Ще двоє пасажирів випали з кошика на обійстя селян. З яру, цвинтаря та дворів до лікарні привезли п'ятьох потерпілих.

За словами одного з потерпілих, за 15 хвилин після злету здійнявся різкий вітер, пілот вирішив негайно сідати на поле.

«Він намагався зробити декілька посадок, але, як він нам пояснював, грозові хмари кулю вверх-вниз підіймають. А тому він не може нею керувати», - згадує потерпілий Віктор Лішневський.

Згодом він наказав пасажирам присісти і міцно триматися за мотузки. Далі все було, як в страшному сні.

«Я тільки пам’ятаю перед обличчям ті хрести, ті поломані могили, крики. Я прокинувся вже на городі», - додав чоловік.

Нагадаємо, нещасний випадок стався ввечері 22 травня біля села Кульчіївці Кам’янець-Подільського району. Під час фестивалю повітроплавання впав аеростат, на борту якого був пілот та п’ятеро пасажирів. Внаслідок падіння загинув 53-річний турист з Прилук. Слідчі розпочали досудове розслідування та з'ясовують, чи можна було в той вечір підіймати кулю в повітря.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую