ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Укрзалізниця запускає новий потяг до моря через декілька міст Хмельниччини

Суспільство 8004
Новий потяг курсуватиме через Хмельниччину
Новий потяг курсуватиме через Хмельниччину. Фото: з архіву

В обласному центрі він не зупинятиметься.

Укрзалізниця продовжує призначати нові поїзди до моря з різних регіонів України. Як повідомляють у пресслужбі відомства, наразі на черзі — два потяги, обидва з яких курсуватимуть до Генічеська, і лише один із них проходитиме територією Хмельниччини.

Від 5 червня по непарних числах курсуватиме потяг № 231/232 сполученням Івано-Франківськ — Генічеськ. Відправлятиметься з Івано-Франківська о 14:42 та прибуватиме до Генічеська о 17:50 наступного дня. Зупинятиметься поїзд у Кривині, Славуті, Шепетівці, Полонному. Також його маршрут пролягатиме через Новоолексіївку, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Козятин та Львів.

У зворотному напрямку потяг № 232/231 курсуватиме по парних числах (з 6 червня). Він вирушатиме з Генічеська об 11:20.

Нагадаємо, що уже в продажу є квитки на щоденний потяг №86/186-185/85 Львів – Новоолексіївка, Бердянськ. Зі Львова він курсуватиме з 11 червня й відправлятиметься о 10:55 ранку. Наступної доби він прибуватиме у Новоолексіївку об 11:35 ранку й у Бердянськ о 13:00. У Хмельницькому на цей потяг зупинятиметься на п’ять хвилин о 15:02.

У зворотному напрямку цей залізничний транспорт почне курсувати з 12 червня й відправлятиметься з Бердянська о 15:05, а з Новоолексіївки — о 15:40. У Львів він прибуватиме наступної доби о 15:40. У Хмельницькому цей потяг зупинятиметься на п’ять хвилин об 11:40 ранку.

Читайте також: Укрзалізниця відновлює рух на декілька поїздів, які курсуватимуть через Хмельниччину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую