ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельниччину відвідає митрополит Епіфаній: подробиці візиту

Суспільство 1539
У найближчі вихідні на Хмельниччину з офіційним візитом завітає Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній
У найближчі вихідні на Хмельниччину з офіційним візитом завітає Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: з архіву

Духовенству та мирянам представлять нового правлячого архієрея.

У найближчі вихідні на Хмельниччину з офіційним візитом завітає Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Про це сайту «Є» повідомив речник Хмельницької єпархії Православної церкви України архімандрит Даниїл Тарнавський.

«Блаженніший Митрополит Епіфаній прибуває на Хмельниччину з офіційним візитом у суботу 5 червня, - зазначає речник. – У цей день він матиме зустріч з духовенством Хмельницької єпархії Православної церкви України та представлятиме духовенству нового правлячого архієрея, єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла (Юристого)».

У неділю, 6 червня, о 9-ї ранку Митрополит Епіфаній у Хмельницькому зустрічатиметься з мирянами на території храму Святого Духа в мікрорайоні Дендропарковий. Тут відбудеться освячення храму та чин святкової Божественної літургії, після якої новопризначеного владику Юрія представлять мирянам.

Додамо, що 24 травня, відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України). На ньому на вакантну Хмельницьку кафедру обрали преосвященного єпископа Павла (Юристого), звільнивши його від управління Одеською єпархією.

Нагадаємо, 23 березня цього року на 55-му році життя відійшов у вічність митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (в миру - Владислав Васильович Махота), який керував Хмельницькою єпархією з 1997 року. Митрополита Антонія поховали на території кафедрального собору Апостола Андрія Первозванного, що в Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую