ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани підтримали вимогу скасувати нові тарифи на проїзд: що буде далі

Суспільство 4211
Вартість проїзду в Хмельницькому зросла з 1 червня
Вартість проїзду в Хмельницькому зросла з 1 червня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Петиція про скасування нових цін на проїзд в громадському транспорті набрала необхідну кількість голосів для того, щоб її розглянули на виконкомі.

Петиція про скасування рішення щодо збільшення вартості проїзду в громадському транспорті Хмельницького набрала необхідну кількість голосів, щоб її розглянули на засіданні виконавчого комітету. Зареєстрував таке звернення хмельничанин Андрій Бліндер 28 травня у Єдиній системі електронних петицій. А вже станом на сьогодні, 3 червня, її підтримали уже майже п’ять з половиною сотень громадян із п’ятисот необхідних.

Нагадаємо, у петиції вимагають скасувати рішення виконавчого комітету про підняття цін на проїзд в тролейбусах, автобусах та маршрутках. Серед причин такої вимоги, зокрема, називають неналежну організацію роботи транспорту. Додамо, що вартість проїзду в Хмельницькому зросла з 1 червня.

Що далі буде з цією петицією, пояснив сайту «Є» Микола Ваврищук, заступник Хмельницького міського голови.

«Петицію, згідно з процедурою, обов’язково розгляне виконавчий комітет, - каже він. - Далі виконком прийме рішення: підтримати її чи ні. Утім, я вважаю, що повернутися до старих тарифів наразі нереально. Ми можемо порівняти ціни на проїзд в громадському транспорті в інших обласних центрах та у нас. Скажімо, сусідня Вінниця – 10 гривень, Житомир – 8 гривень та Тернопіль -7 гривень уже два роки поспіль, Львів – 10 гривень, Київ розглядає 16-18 гривень. Ми трималися до останнього. В нас був один з найнижчих тарифів на проїзд серед усіх обласних центрів досить тривалий час».

Окрім того, зазначає Микола Ваврищук, аби покрити витрати на перевезення з міського бюджету постійно дотують як приватних перевізників, так і комунальне підприємство «Електротранс».

«Якщо тариф залишити старий і не піднімати ціну – це і далі тягнутиме за собою великі дотацій, - каже він. - Особливо суттєво це відчутно за умови карантинних обмежень. Ми чітко прослідковуємо цю збитковість. Разом з тим, навіть при тому, що наразі ціна на проїзд зросла в автобусах і маршрутках до 8-ми гривень та до 6-ти гривень готівкою або ж 5 гривень за електронним квитком в тролейбусах (а можливості їздити за готівку найближчим часом не буде, бо переходимо виключно на електронний квиток), то в Хмельницькому і надалі залишається один з найнижчих тарифів в Україні».

Читайте також: Що думають хмельничани про подорожчання проїзду в тролейбусах і маршрутках (Відеоопитування)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую