ye-logo.v1.2

У Хмельницькому планують створити хаб для ветеранів

Суспільство 1124
Простір планують створити у колщньому будинку молоді \
Простір планують створити у колщньому будинку молоді "Проскурів". Фото: ілюстративне з архіву

Він стане майданчиком для зустрічі, розвитку, профорієнтації, реабілітації колишніх військовослужбовців.

У Хмельницькому може з’явитися «Ветеранський простір». Це буде установа, де учасники війни та рідні загиблих зможуть отримати всі види послуг: від юридичних до розважальних. Також тут ветерани зможуть проходити реабілітацію, займатися спортом і навчатися.

Як розповів у сюжеті ТРК «Місто» керівник Центру допомоги учасникам АТО в Хмельницькій області Володимир Шрубковський, відкрити хаб мають у колишньому будинку молоді «Проскурів». Будівля розташована на перетині Інститутської та Хотовицького. Це одне з приміщень, яке запропонували ветеранам у міській раді, та яке їм сподобалося.

Ідею створити подібну установу виношували кілька років. Зараз у мерії готують передати комунальній «Проскурів» громадській організації «Ветеранський простір Хмельниччини». Після цього замовлятимуть проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт приміщення. Гроші планують шукати в міському, обласному бюджетах і залучити спонсорів.

Як додає Володимир Шрубковський, приміщення дозволяє реалізувати все задумане. Ставку робитимуть на розвиток ветеранського спорту

«Приміщення дозволяє зробити великий спортзал. Ми будемо адаптувати його під своїх ветеранів. Щоб у майбутньому Хмельницький зміг примати змагання, до прикладу, такі як «Ігри воїнів», - говорить він.

Подібні хаби вже є у кількох містах України: Києві, Житомирі, Миколаєві та Рівному. На Хмельниччині такий ветеранський простір стане першим.

До теми: Ігри воїнів. Хмельницькі військові поїдуть на змагання у США

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую