ye-logo.v1.2

На Хмельниччині виявили звалище львівського сміття

Суспільство 2076
Походження сміття підтверджують знайдені шматки цінників та чеків
Походження сміття підтверджують знайдені шматки цінників та чеків. Фото: Держекоінспекція в Хмельницькій області

Площа забрудненої території сягнула близько двох тисяч квадратних метрів.

У Летичеві правоохоронці та екологи виявили звалище львівського сміття. Площа, забруднена відходями, сягнула близько двох тисяч квадратних метрів. Як повідомляють в Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області, наразі ведеться розслідування, яке має встановити, хто вивіз це сміття, розмір завданої шкоди та відповідальних осіб.

«До Держекоїнспекції зателефонувала мешканка Летичева і повідомила, що в ніч з 13 на 14 червня до селища заїхали вантажні автомобілі зі сміттям та вивантажили його. Екологи та поліція, які виїхали на виклик, виявили три насипи побутового сміття, забруднена територія яким сягнула близько двох тисяч квадратних метрів».

Екологи зазначають, що за попередніми даними, сміття прибуло з Львівської області вантажними автомобілями, що належать ТзОВ «ОЛ-ТРАНС СЕРВІС». Походження сміття підтверджують знайдені цінники та чеки.

В накладній значилося, що сміття водій мав вивантажити саме в Летичеві

В пресслужбі Держекоінспекції також додають, що за цим фактом правоохоронцями буде порушена кримінальна справа, а екологи вже відібрали проби грунту та встановлюватимуть розмір заподіяної навколишньому середовищу шкоди.

Також уточнюють, що автомобілі вивантажили сміття вночі, а вранці вже його розгортав та утрамбовував трактор. Тому наразі встановлюється також, чия це була техніка та за чиїм наказом це робили.

Земельна ділянка, на яку вивантажили сміття – без кадастрового номера. Чи має вона власника наразі встановлюють.

Вранці сміття приїхав утрамбовувати трактор

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую