ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мурали хмельницької підземки: чи стануть інші входи теж «квітковими»

Суспільство 2944
Яскраві стінописи з
Яскраві стінописи з'явилися на вході в підземку на перехресті вулиць Кам'янецької та Подільської . Фото: автора

Два з шести входів у підземному переході прикрасили кольоровими муралами.

Яскраві зображення масштабних квітів нещодавно з’явилися на двох входах підземного переходу в центрі Хмельницького. Над одними сходами «розцвіли» піони, гротензії та ехінацеї, над іншими – соняшники і польові квіти. Як писав сайт «Є», працювали над створенням малюнку викладачі та учні Вищого професійного училища №25.

У той час, поки художники створювали нові мурали, інші чотири входи у підземний перехід активно ремонтували робітники: замінювали аварійну плитку, відновлювали зруйновані східці. Однак, як розповіла начальниця відділу з благоустрою Департаменту інфраструктури міста Тетяна Циб, стіни інших входів залишаться без малюнків.

«Ми розмалювали ті входи/виходи підземного переходу, що були два роки тому відремонтовані поточним ремонтом. Тоді зняли аварійні плити, пошпаклювали стіни і мали намір розмалювати їх. Але плани у зв’язку з коронавірусом змістилися на цей рік, – говорить вона. – В цьому році поточний ремонт сходів в підземному переході робить комунальне підприємство «Бред». Вони замінюють плитку, яка не витримала зимовий період, відновлюють зіпсовані сходи. Розмальовувати інші входи у планах поки немає.

Нагадаємо, раніше у Хмельницькому з’явився новий мурал в парку Чекмана. Яскраве панно нанесли на фасаді сцени поруч з фонтаном та майданчиком для скейтбордистів. Там автори зобразили вежу з годинником кінотеатру «Планета», Острів кохання та родину з дітьми.

Частину квітів розфарбували, а деякі залишили графічними.

На роботу над одним входом автори витрачали по кілька днів.

Розписом займалися учні і викладачі ВПУ 25.

Першими з'явилися піони.

Інші чотири входи теж відремонтовані, але залишаться без малюнків.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую