ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на 7 липня: температура набирає літніх обертів

Суспільство 1361
Дощу синоптики не прогнозують
Дощу синоптики не прогнозують. Фото: з архіву

Дощу синоптики не прогнозують.

Завтра, 7 липня, за прогнозами Українського гідрометеоцентру, на Хмельниччині знову припікатиме сонце. Температура повітря, яку прогнозують синоптики, підніметься до +30-ти градусів. Уночі очікується до 15-17 градусів тепла. Опадів у цей день не передбачається.

А от за прогнозами ресурсу «Синоптик», максимальна температура, якої в цей день можна очікувати, сягне +26-ти градусів. Ясна погода триматиметься протягом усієї доби, лише подекуди на небі пропливатимуть хмаринки. Дощу синоптики не прогнозують.

«На Івана, 7-го липня, Україна стане місцем баталій південного циклону та східного антициклону з цікавим і химерним ім'ям Kornelieke, - пише синоптиця Наталка Діденко. - Антициклон давить і суне потужно, проте завтра циклон ще опиратиметься і тому грозові дощі залишаться на Півдні України, Сході та в Центрі. У денні години «лівий» атмосферний фронт із заходу зумовить короткочасні дощі з грозами в наших західних областях».

Також додає, що температура повітря набирає літніх обертів, у середу очікується +26+33 градуси. Надалі антициклон таки додавить своїм авторитетом - дощі з України витисне, спека посилиться.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую