ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вступ-2021: розпочався прийом електронних заяв у виші – що варто знати

Суспільство 1696
Подання заяв на вступ до вишів здійснюється онлайн через електронні кабінети
Подання заяв на вступ до вишів здійснюється онлайн через електронні кабінети. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Заяви подаються онлайн через електронні кабінети.

Сьогодні, 14 липня, розпочався прийом електронних заяв на вступ до вищих навчальних закладів. Їх можуть подавати абітурієнти, які вступають на навчання до вишів після закінчення 11-ти класів. Про це повідомляють в Міністерстві освіти і науки України.

Як зазначають в Міністерстві, подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети.

До 23 липня триватиме прийом документів для абітурієнтів, які вступають на навчання за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а також вступних іспитів та творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня.

До 16 липня триватиме прийом заяв для тих абітурієнтів, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів .

Цього року вступники можуть подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення. Водночас на контрактну форму навчання вступник може подати до 30 заяв.

Кожній заяві на місця державного та регіонального замовлення вступник має надати пріоритетність. Пріоритетність – це черговість заяв, за якою визначається черговість розгляду заяви при вступі на бюджетні місця.

В Міністерстві наголошують, що зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена. Можна лише скасувати заяву з пріоритетністю. У такому разі вступник зможе знову подати заяву з цією ж пріоритетністю, якщо вона ще не була прийнята приймальною комісією. У разі прийняття заяви приймальною комісією замість скасованої заяви подати нову неможливо.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на кожну конкурсну пропозицію. Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Інформація оновлюватиметься тричі на добу.

Рекомендації для зарахування на бюджетну форму навчання стануть відомими не пізніше 28 липня. Виконати вимоги до зарахування (подати необхідні документи до приймальних комісій вишів) потрібно буде до 18:00 2 серпня.

Зарахування вступників на навчання за кошти державного або місцевого бюджету буде проведено не пізніше 09 серпня.

Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) відбуватиметься до 30 вересня.

Зазначимо, МОН розроблено серію роз’яснень для вступників та їхніх батьків. Вони розміщені в розділі «Вступна кампанія 2021» на офіційному сайті МОН.

Також до 13 серпня працює гаряча лінія МОН щодо вступу – 0 (800) 50 45 70 (пн-чт: 09.00-17.00, пт.: 09.00-16.00).

Читайте також: 200 балів із ЗНО отримали 12 випускників Хмельниччини: з яких вони навчальних закладів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую