ye-logo.v1.2

Скрипалька Майя Онищук може очолити центр культури і мистецтва

Суспільство 1670
Наразі Майя Онищук працює викладачкою Хмельницького музичного коледжу імені В. І. Заремби та є артисткою оркестру академічного ансамблю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії
Наразі Майя Онищук працює викладачкою Хмельницького музичного коледжу імені В. І. Заремби та є артисткою оркестру академічного ансамблю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії. Фото: з фейсбук-сторінки Майї Онищук

Її кандидатуру підтримали одноголосно.

Хмельницька скрипалька Майя Онищук стала переможницею конкурсу на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної ради.

Як зазначають в пресслужбі, визначилися з кандидатом на цю посаду під час засідання конкурсної комісії. Майя Онищук була єдиною претенденткою на цю посаду. Як відомо, наразі Майя Онищук працює викладачкою Хмельницького музичного коледжу імені В. І. Заремби та є артисткою оркестру академічного ансамблю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Члени конкурсної комісії заслухали її проект програми розвитку даного комунального закладу культури на один та п’ять років та підтримали її одноголосно.

Надалі її кандидатуру буде подано голові обласної ради, аби укласти контракт на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Нагадаємо, раніше з посади директора цього закладу звільнили Андрія Клименка, який очолював заклад. У березні голова обласної ради Віолета Лабазюк заявила, що у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва виявили розкрадання майна, загальна вартість якого становить майже 900 тисяч гривень.

Читайте також: Монастирський замінив Авакова: що відомо про нового міністра

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую