ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Віолета Лабазюк розповіла про розкрадання комунального майна Хмельниччини

Суспільство 7662

За її словами, правоохоронцям направили заяви по кількох комунальних підприємствах.

Сьогодні, 24 березня, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк відзвітувала про сто днів роботи на своїй посаді. Зокрема, розповіла про нещодавно виявлені факти розкрадання майна.

За словами Віолети Лабазюк, у січні були запущені аудиторські перевірки комунальних закладів, які підпорядковуються Хмельницькій облраді. У деяких були виявлені факти розкрадання майна та бюджетних коштів. Наприклад, у фірмах «Кіновідеопрокат» (кінотеатр «Планета») і «Фармація», Комунальному автотранспортному підприємстві та обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва. Заяви щодо цих випадків вже передали у правоохоронні органи.

«Наприклад, у Комунальному автотранспортному підприємстві було виявлено «тіньову» оренду. У документах вказано 12,6 квадратних метрів, а по факту виявилося, якщо не помиляюся, — понад 465», — заявила Віолета Олександрівна.

Вона розповіла й про ситуацію у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва. За її словами, у цьому закладі виявили розкрадання майна, загальна вартість якого становить майже 900 тисяч гривень. До речі, раніше заступник голови облради Володимир Гончарук заявив про зникнення світлодіодного LED-екрану, який коштує 420 тисяч гривень.

Віолета Лабазюк додала, що нині невідоме місце перебування Андрія Клименка — директора науково-методичного центру. Він відсутній на роботі з кінця січня, а офіційних документів щодо його лікарняного в обласну раду не надходило.

«Ми встановлюємо місце перебування Андрія Клименка. За попередньою інформацією, він за межами області. Інформації від правоохоронних органів у нас поки немає. З великим нетерпінням чекаємо, коли він повернеться на своє робоче місце й понесе відповідальність», — сказала голова Хмельницької облради.

Вона також зазначила, що вже звільнено керівників «Фармації» та «Кіновідеопрокату».

Подібні аудиторські перевірки тривають й надалі. Наприклад, в обласному дерматовенерологічному центрі (колишній шкірно-венерологічний диспансер).

«У цьому медзакладі були виявлені деякі порушення. Зокрема, щодо нарахування зарплатні для одинадцяти працівників і неправильного розподілення коштів, спрямованих на боротьбу з COVID-19», — розповіла Віолета Лабазюк. 

Нагадаємо, Віолету Лабазюк обрали головою Хмельницької обласної ради 7 грудня минулого року. Проте з результатами таємного голосування погодилися не всі депутати облради. Деякі спробували оскаржити в судах його результати. Зрештою органи правосуддя визнали легітимність обрання Віолети Лабазюк.

Також зазначимо, що 23 березня про перші сто днів роботи також відзвітував голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій. Він також відповів на актуальні питання щодо проблем з постачанням медичного кисню та вакцинації від коронавірусу.

Читайте також: Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни почав приймати пацієнтів з Covid-19

Коментарі:

Віталій Українець 25.03.2021 06:27

Кліменко (Клейман призвіще з народження)самостійно не міг винести LEDпанелі у нього були спільники.Вони великі за розміром -я бачив цей екран на концерті.Слідству треба активно його шукати -щоб не було народного суду над злодюжкою!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую