ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: на Хмельниччині циклон спричинить грози

Суспільство 3104

В неділю, 8 серпня, спека повернеться знову.

Цього тижня на Хмельниччині спека поступово спадатиме, а з четверга очікуються дощі та грози. Таку погоду прогнозують синоптики Українського гідрометеоцентру. У вівторок, 3 серпня, та середу, 4 серпня, все ще пригріватиме до +25+27-ми градусів. Починаючи з четверга, 5 серпня, спека відступить і температура повітря впаде до +23+25-ти градусів. Ближче до вихідних очікуються грози.

Ресурс «Синоптик» прогнозує зниження температури вже з вівторка – до 24-х градусів тепла та грози уже, починаючи з середи. За даними ресурсу, в неділю, 8 серпня, спека повернеться знову – в цей день температура повітря знову підніметься до +27-ми.

Головна новина завтрашнього вівторка - послаблення спеки за холодним фронтом у більшості областей України. Про це повідомляє синоптиця Наталка Діденко.

«Температура повітря 3-го серпня протягом дня дозволить спокійніше пересуватися вулицями, а не стрибати від тіні до тіні та швидко під кондиціонер - передбачається +25+28 градусів, - зазначає вона. - У західних областях завтра вдень +22+27 градусів».

Додає, що на території України завтра переважно суху погоду організує виступ далекого, але потужного атлантичного антициклону. Уже з середи побільшає шансів у короткочасних періодичних дощів з грозами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую