ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

ТСН у Хмельницькому: виїзний випуск новин ледь не зіпсувала негода

Суспільство 8376
 Учора ТСН була в Хмельницькому
Учора ТСН була в Хмельницькому. Фото: скрін з відео

Попри ускладнені погодні умови, глядачам все ж показали несподіванки Хмельницького та неймовірні краєвиди Хмельниччини.

До 30-ої річниці Незалежності України Телевізійна служба новин підготувала спецпроєкт. Протягом місяця ведучі ТСН щодня проводять виїзні випуски новин у різних куточках України, розповідаючи особливі історії про кожен регіон. Вчора, четвертого серпня, в прямому ефірі каналу 1+1 вийшов випуск про Хмельниччину.

Телеведуча Наталія Мосейчук побувала в Хмельницькому та підготувала сюжет про цікавинки обласного центру. Приїхавши напередодні до міста, вона зустрілася із місцевим гідом Ігорем Байдаком. Той розповів про пожежне депо, фонтан із жабами біля «Дитячого світу», показав Проскурівську, пам'ятники та ботанічну пам’ятку природи місцевого значення – чорний горіх на вулиці Пилипчука.

Після прогулянки ведуча зробила висновок, що Хмельницький – це кавова столиця України. Адже на двісті сімдесят тисяч населення тут є понад 700 кав'ярень. Побувала вона і на речовому ринку.

«Знаменитий хмельницький ринок – це місто в місті. Тут квартали, вулиці, провулки. І напрямки: весільний, взуттєвий, шкільний, фруктовий. Не вистачає для мене тільки одного – мапи. Я не знаю як тут розібратися», - сказала в сюжеті Наталія Мосейчук.

А от прямий ефір новин ледь не зіпсували складні погодні умови. За кілька годин до випуску в Хмельницькому розпочалася потужна гроза із градом. Знімальна команда хоч і змокла, але зрештою все ж облаштувала місце для ефіру просто неба. Студію розгорнули на майданчику перед кінотеатром Шевченка. Перед самим початком випуску новин опади почали вщухати, а під кінець ефіру дощ зовсім стих, тож невелика кількість глядачів все ж зібралася навколо знімальної групи.

Показали у випуску новин й унікальні краєвиди та рельєфи Хмельниччини. Кореспондентка ТСН Світлана Павук згадала у сюжеті найбільший у Європі природний національний парк «Подільські товтри», таємничі місця Бакоти, мінеральні джерела Сатанова, стрибки з найвищого в Україні мосту «Стрімка лань», який в Кам’янці-Подільському. А найбільше уваги привернули телевізійники парку хижаків в Сатанові, де є єдиний оглядовий лісовий міст в Україні. Саме там, з п’ятиметрової висоти можна поглянути на життя лісових родин.

Читате також: П’ять туристичних місць в Хмельницькому, які радить відвідати гід.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую