ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Буревій у Кам’янці-Подільському: зняті дахи, обірвані проводи, зачепило і фортецю (ФОТО)

Суспільство 5069
Вночі працівники заповідника рятували експонати
Вночі працівники заповідника рятували експонати . Фото: Олександра Заремби

Нічна негода наробила лиха.

Вчора ввечері у Кам’янці-Подільському розпочався буревій. Близько 21-ої години містом зірвався вітер з дощем, який за невдовзі наробив чимало лиха. Містян просили без потреби не виходити надвір. У різних районах міста негода повалила дерева, завалені гілля перекрили дороги та подекуди обірвали електричні проводи. Деякі мікрорайони залишилися без світла, а частина будівель залишилися без дах. Дісталося й кам’янецькій фортеці.

За словами директора Кам’нець-Подільського державного заповідника Олександра Заремби, буревій зірвав накриття башти Ласької.

«Дерев'яні конструкції накриття віднесло більше ніж на 25 метрів і кинуло на дах пристінного корпусу, пошкодивши і його дах. Вночі працівники фондів музею, сектору Старого замку та інших відділів евакуювали експонати, щоб уберегти їх від замокання. Вже працюємо над ліквідацією наслідків», - написав він вранці у фейсбуці.

Наразі Кам'янець-Подільська громада оговтується від учорашньої грози.

«Зафіксовано повалені дерева і обірвані дроти на вулицях Героїв Небесної сотні, 30 років Перемоги, Гагаріна, Північній, Хмельницьке шосе, Драгоманова-Лесі Українки, Данила Галицького-Огієнка, Годованця-проспект Грушевського, Пушкінській, Хмельницькій, Короленка-Черняхівського, Панівецькій, Кулика, Суворова, Підзамчі, Торговій площі, Свідніцького, Смотрицькій», - зазначають у пресслужбі міської ради.

Крім того, зірвано дахи на Вокзальній, Хмельницькій, по провулку Новий. Протікають дахи на Лесі Українки, Розвадовського, Данила Галицького, Шевченка, Героїв Небесної сотні, 30 років Перемоги, по провулку Семінарський, на Пушкінському узвозі. Проблеми з газопостачанням наразі на вулиці Зарванській.

Фото: з фейсбуку

Впродовж ночі над ліквідацією наслідків негоди працювали усі служби міста: надзвичайники (28 осіб на 6 одиницях техніки), дві бригади Міськліфтсвітла, чотири бригади РЕМ, Муніципальна інспекція, Національна поліція, Національна гвардія, комунальники «Кам'янецький парк», департамент житлово-комунального господарства та військові.

Оперативний штаб продовжує працювати в безперервному режимі. За ніч від кам'янчан надійшло більше двохсот дзвінків у довідкову службу. Звернення від містян продовжують надходити і зараз. Повідомляти про всі надзвичайні ситуації просять за телефоном: 068 777 15 05.

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: Олександра Заремби

Фото: Олександра Заремби

Фото: Олександра Заремби

Фото: Олександра Заремби

Нагадаємо, четвертого серпня потужна злива та град пройшла Хмельницьким. Частина вулиць і прибудинкових територій опинилася під водою, у якій місцями ледь не плавали автомобілі. Про приблизні наслідки цієї негоди та причини підтоплення вулиць сайту «Є» розповів заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

Василь Пилипович переконув, що підтоплення вулиць не пов’язане з роботою ливнівок. Вони спрацювали, але не мали куди скинути воду. Причиною стало підняття рівня води у Південному Бузі та подальше затоплення водовідних каналів. Саме у них стікають дощові води з ливнівок.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую