ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на 9 серпня: дощі відступають, очікується спека

Суспільство 2148
З понеділка очікується підвищення температури повітря
З понеділка очікується підвищення температури повітря. Фото: автора

Удень прогнозують до +28-ми.

У понеділок, 9 серпня, синоптики прогнозують спеку до +28 градусів. За даними Українського гідрометеоцентру, в цей день також можливі локальні короткочасні дощі. Денна температура повітря - +26 +28. Уночі стовпчики термометра опустяться до 14-16 градусів тепла.

А от за прогнозами ресурсу «Синоптик» дощі в цей день Хмельниччину оминатимуть. Хоч і на зміну ясному ранку прийдуть похмурий день та вечір, - спека втримається протягом усього дня – до +28-ми.

Синоптиця Наталка Діденко зазначає, що з понеділка очікується підвищення температури повітря. «Між іншим, схоже (за попередніми прогнозами), що наступні вихідні, на Маковія та 15-го серпня, також будуть із чудовою погодою, - каже вона. - Враховуючи, що літніх уїк-ендів залишилося, як кіт наплакав, варто все ж їх використати максимально позитивно, з користю та задоволенням».

У народі 9-го серпня вшановують пам'ять великомученика і цілителя Пантелеймона. З цим днем пов’язано чимало прикмет. Кажуть, що в цей час розпочинається рання осінь у берези – починає з’являтися перше жовте листя. Наші пращури помітили, якщо в цей день птахи перестають співати, незабаром буде негода.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую