ye-logo.v1.2

Пішов із життя помічник начальника рятувальників Хмельниччини

Суспільство 11505
Сергія Нікітішина не стало на 48-му році життя
Сергія Нікітішина не стало на 48-му році життя. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Сергій Петрович 30 років свого життя присвятив пожежно-рятувальній службі.

Вчора, 14 серпня, зупинилося серце 47-річного Сергія Нікітішина — помічника начальника Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області із взаємодії з органами виконавчої влади, полковника служби цивільного захисту у відставці. Про це розповіли у пресслужбі ДСНС у Хмельницькій області.

За її інформацією, Сергій Нікітішин пішов із життя за трагічних обставин. Йому було 47 років, 30 з яких він присвятив пожежно-рятувальній службі. Прощання зі Сергієм Петровичем відбудеться 16 серпня о 10:00 в клубі Головного управління ДСНС, що у Хмельницькому на вулиці Героїв Чорнобиля 1/1.

«Колектив рятувальників Хмельниччини розділяє з рідними невимовний біль втрати сина, чоловіка та батька і глибоко сумує через відхід у вічність колеги та надійного друга. Сергій Петрович був світлою, доброю, та порядною людиною і таким навіки залишиться у нашій пам’яті», — зазначили у пресслужбі ДСНС у Хмельницькій області.

Згідно з біографічною довідкою на сайті ДСНС у Хмельницькій області, Сергій Петрович народився 24 липня 1974 року. Свій трудовий шлях у пожежно-рятувальній службі він розпочав у 1991 році. За цей час він побував на різних посадах: пройшов шлях від курсанта й інспектора до заступника начальника обласного управління. З кінця 2018-го Сергій Нікітішин працював помічник начальника Головного управління із взаємодії з органами виконавчої влади. За сумлінну працю здобув низку державних у рядових відзнак.

Співчуваємо рідним, близьким і колегам Сергія Петровича.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую