ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині заощаджувати кошти можуть лише шість родин із ста - статистика

Суспільство 1352
Тільки дві родини зі ста опитаних вважають себе представниками середнього класу
Тільки дві родини зі ста опитаних вважають себе представниками середнього класу. Фото: з архіву

Жодна з опитаних родин заможною себе не вважає.

Оцінюючи рівень своїх доходів, 57 відсотків домогосподарств області повідомили, що протягом останнього року коштів їм було достатньо, проте робити заощадження не вдавалося. Постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування, 37 відсотків домогосподарств, а одній родині із ста взагалі не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування. Про це свідчать результати опитування домогосподарств, яке провели органи державної статистики у січні 2021 року.

Члени домогосподарств, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов життя, щодо якості добробуту та рівня достатності їх доходів дали відповіді на питання щодо змін їхнього матеріального стану протягом поточного року, а також прогнозу на майбутнє.

Попри те, що більша половина респондентів повідомила про задовільний рівень доходу, відкладати кошти могли дозволити собі лише шість родин із ста. 

«Підтвердженням цього є відповіді респондентів на питання щодо визначення їх соціально-економічного статусу в суспільстві. Так, більше половини домогосподарств Хмельниччини вважали себе бідними, 41% родин хоча бідною себе не вважала, але до середнього класу віднести себе ще не могла. Тільки дві родини зі ста опитаних вважали себе представниками середнього класу», - йдеться у повідомленні обласного управління статистики.

Жодна з опитаних родин заможною себе не вважає.

Понад 43% домогосподарств Хмельниччини не відчули будь-яких змін свого матеріального стану протягом 2020 року. В кожному другому домогосподарстві добробут погіршився, і лише в восьми домогосподарствах із ста відмітили деяке покращення рівня свого життя.

«Оцінка домогосподарствами економічних очікувань стосовно перспектив свого матеріального стану у наступні 12 місяців продемонструвала, що думки краян розділилися майже навпіл, не сподіваються на будь-які зміни 47% домогосподарств, 50% домогосподарств очікує на подальше погіршення. Водночас у 3% домогосподарств області сподіваються на покращення свого матеріального стану», - йдеться в повідомленні.

САША КОВАЛИК

До теми: Кількість населення Хмельниччини продовжує зменшуватися

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую