ye-logo.v1.2

На Хмельниччині чоловік незаконно отримав «ковідні» гроші: суд виніс вирок

Кримінал 1117
Чоловіка визнали винним у шахрайстві
Чоловіка визнали винним у шахрайстві. Фото: ілюстративне з архіву

Його визнали винним у шахрайстві.

Співробітнику музею Нетішина, який неправомірно отримав «ковідні» кошти, суд виніс вирок. Його визнали винним у шахрайському заволодінні бюджетними коштами та призначили покарання. Про це повідомили в секторі комунікації прокуратури Хмельницької області.

«Через карантинне призупинення діяльності окремих закладів, з лютого 2021 року особам, які втратили частину зарплати, з Державного бюджету України виділено грошову допомогу у розмірі восьми тисяч гривень. Проте попри безперервну роботу музею, його співробітник через державний портал електронних послуг «Портал Дія» оформив заяву та незаконно отримав ці кошти» - зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

У пресслужбі повідомляють, що під час досудового розслідування підозрюваний розкаявся у вчиненому та визнав свою винуватість.

Відтак Нетішинський міський суд визнав його винним за частиною 3 статі 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Та призначив чоловіку 3 роки позбавлення волі, однак звільнив від відбування покарання, встановивши випробувальний строк на один рік.

Підготувала Олександра КОВАЛИК.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую