ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському подорожчав проїзд у громадському транспорті

Суспільство 1091
Кам
Кам'янчанам користуватися громадським транспортом стане дорожче. Фото: ілюстративне з архіву

Новий тариф розпочне діяти за кілька днів.

Вчора у Кам’янці-Подільському члени виконавчого комітету під час засідання погодили новий тариф на проїзд у громадському транспорті. За повідомленням пресслужби міської ради, проїзд у міських маршрутках коштуватиме 8 гривень, а в комунальних автобусах - 5 гривень.

Збільшити вартість проїзду у місті вимагали приватні перевізники на засіданні виконкому і на позачерговій сесії. Підприємці заявляли, готові відстоювати це питання під стінами міської ради.

«Зазначене рішення набирає чинності з моменту його прийняття. Тому сьогодні, 4 вересня, в автобусах з'являться оголошення про зміну тарифу», - зазначають у міській раді.

Нова ціна на проїзд почне діяти з 8 вересня.

Додамо, у Хмельницькому вартість проїзду до 8 гривень у маршрутках підняли з червня цього року, а з липня за проїзд у хмельницьких тролейбусах не можна заплатити готівкою. У місті діє виключно безготівковий розрахунок в електрротранспорті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую