ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

МастерШеф – двадцятка: чи потрапила до неї красилівчанка

Суспільство 5016
Тетяна Ільїна з Красилова - учасниця 11 сезону «МастерШеф»
Тетяна Ільїна з Красилова - учасниця 11 сезону «МастерШеф». Фото: stb.ua

Учасникам належало пройти декілька кулінарних випробувань.

Днями в ефірі телеканалу СТБ вийшов другий випуск одинадцятого сезону кулінарного проєкту «МастерШеф». У ньому, нагадаємо, бере участь кулінарка-аматорка з Красилова Тетяна Ільїна. Під час кастингу Тетяна змогла підкорити смаки та серця суддів своєю стравою та пройшла у наступний етап проєкту. Відтак, Тетяна стала однією з 33-х кухарів-аматорів, які цього разу змагалися за місце у двадцятці, яка продовжуватиме далі участь у проєкті.

Щоб потрапити до омріяної двадцятки, учасникам належало пройти декілька випробувань. Відтак, когось судді могли відправити додому вже одразу після невдалої страви, а когось кулінарні успіхи на цих етапах просували далі – до двадцятки.

Перше випробування чекало учасників на набережній Дніпра. Судді сформували дев’ять команд, які на цьому етапі готували страву-презентацію. Команда, у яку потрапила Тетяна спочатку приготувала овочевий румбамбар з ревеню. Утім, страва не надто сподобалася судді Ектору Хіменесу Браво. Та все ж він дав команді шанс реабілітуватися і переробити страву. Її кулінари приготували буквально за кілька хвилин. Цього разу вони подали судді креветку на ананасовій сальсі. «Так» від Ектора дозволило пройти команді Тетяни до наступного етапу.

Щоб потрапити до омріяної двадцятки, Тетяні разом з іншими учасниками належало пройти декілька випробувань. Фото: stb.ua

А далі команда Тетяни готувала страву з обмеженої кількості продуктів. У кулінарів було м’ясо, з якої вони приготували медальйони, смажену картоплю з кнелями з баклажану та шоколадним соусом. Презентація та смак страви судді розхвалили, що знову дозволило учасникам пройти далі.

Поталанило команді, у якій змагалася Тетяна за місце у двадцятці, і в наступному конкурсі. Цього разу кулінари вгадували складові страви за смаком та намагалися їх відтворити. І випробування вони пройшли з гідністю, не отримавши жодного чорного фартуха.

Отож, красилівчанка Тетяна Ільїна, таки увійшла до омріяної двадцятки та разом іншими кухарями-аматорами змагатиметься за перемогу в одинадцятому сезоні проєкту «МастерШеф».

Читайте також: «Холостячка 2021»: серед учасників – тренер з Нетішина і регбіст з Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую