ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на тиждень: потепліє ближче до вихідних

Суспільство 2733

Похолодання протримається ще декілька днів.

Упродовж тижня холод на Хмельниччині домінуватиме. За прогнозами синоптиків Українського гідрометеоцентру, надмірних опадів на території області не очікується, утім зниження температури буде відчутним.

Протягом вівторока, 21 вересня, та середи, 22 вересня, стовпчики термометрів протягом дня показуватимуть не більше 9-ти градусів тепла. З четверга поволі теплішатиме і до кінця тижня температурна повітря сягне до +15-ти. Затяжних дощів Український гідрометеоцентр не прогнозує.

Натомість ресурс «Синоптик» прогнозує опади щодня аж до суботи. Температура повітря буде у ці дні в межах 8-ми градусів тепла, лише у п’ятницю потепліє до +11-ти. А вже в суботу стовпчики термометрів показуватимуть +18 градусів. Опадів у цей день не прогнозують. Проте, вже в неділю знову може задощити.

Синоптиця Наталка Діденко зазначає, що вже завтра, 21 вересня, холод в Україні домінуватиме.

«Температура повітря 21-го вересня у більшості областей становитиме максимально лише +7+12 градусів, - прогнозує погоду Наталка Діденко. - Холодні відчуття посилюватиме північно-західний вітер з сильними поривами, обережно під деревами та білбордами. У середу, 22-го вересня, дощів знову побільшає, а в Карпатах навіть, через низьку температуру повітря, можливий сніг. Найближчої доби температура повітря мінімальна опуститься до +4,+5 градусів, а вдень підвищиться лише до +7+9 градусів».

І додає, що вже на вихідні суттєво потепліє.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую