ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 30 вересня: уночі похолодає

Суспільство 1276
Уранці місцями можливі тумани
Уранці місцями можливі тумани. Фото: з архіву

Заморозки на Хмельничиині поки малоймовірні.

Четвер, 30 вересня, на Хмельниччині очікується прохолодним, але без опадів. Таку погоду прогнозують синоптики Українського гідрометцентру.

«Завтра, в останній день першого осіннього місяця, територія України все ще перебуватиме в полі підвищеного тиску, за рахунок чого, опадів у більшості областей ми не очікуємо», - зазначають синоптики. І прогнозують денну температуру повітря на рівні 14-16-ти градусів тепла, а нічну – в межах 4-6-ти градусів з позначкою «плюс».

День хоч і буде хмарним від самого ранку, які протримаються до самого вечора, опадів таки у четвер не буде, зазначає і ресурс «Синоптик». Уранці місцями можливі тумани.

«Завтра, 30-го вересня, - прогнозує синоптиця Наталка Діденко, - в Україні буде сонячно та холодно. Хоча денна температура повітря підніматиметься до порівняно комфортних +10+16 градусів, проте нічні +1+8 градусів суттєво охолоджуватимуть і повітря, й помешкання. Близькість атмосферного фронту із заходу прикриє хмарами наші західні області, тому там заморозки менш ймовірні».

Опадів в Україні 30-го вересня вона також не прогнозує.

За церковним календарем 30 вересня - День пам'яті святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Люди цього дня спостерігали за журавлями: якщо в цей день вони відлітають у вирій, то на Покрову,14 жовтня, буде мороз, а ні, то зима буде пізньою. З цього часу можна чекати на перші заморозки у повітрі нижче -2 градусів. У цей день може бути як дощова і холодна погода, так і ясна, сонячна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую