ye-logo.v1.2

На Хмельниччині розшукують 90-річного дідуся

Суспільство 2559
Рідні Володимира Костика зазначають, що чоловік міг бути одягнений в темний піджак, сірі брюки і кашкет
Рідні Володимира Костика зазначають, що чоловік міг бути одягнений в темний піджак, сірі брюки і кашкет. Фото: надані рідними Володимира Костика

Рідні чоловіка уже звернулись до служби поліції Хмельницької області.

На Хмельниччині розшукують 90-річного дідуся. Володимир Костик живе у селі Малашівці, що в Хмельницькому районі. Він пішов в гості до своєї сестри в сусіднє село Волиця та не повернувся. Рідні уже звернулись до служби поліції Хмельницької області. Наразі пошуки продовжуються.

Як розповіла сайту "Є" внучка Володимира Дар'я Ареничева, у суботу, 2 жовтня, дочка Володимира Костика Світлана приїхала в село Малашівці. Вдома вона нікого не застала. Протягом дня тато так і не повернувся. Сім’я уже обійшла все село і околиці. Проте їм так і не вдалося розшукати дідуся.

Вона додає, що через поважний вік у чоловіка трапляються проблеми з пам’яттю. Він може не впізнавати своїх близьких. Дідусь часто ходив у сусіднє село Волиця, звідки родом і де мешкає його сестра Надія Грищук.

Також в родичів є інформація, що у п’ятницю, 1 жовтня, чоловік йшов по трасі у бік села Волиця. Люди побачили його та вирішили підвезти. Проте чоловік неправильно вказав місце, де мав вийти і проїхав дім своєї сестри. Згодом він попросив висадити його на околиці. Більше про його місцезнаходження нічого не відомо.

Рідні Володимира Костика зазначають, що чоловік міг бути одягнений в темний піджак, сірі брюки і кашкет. Він худорлявий.

Наразі пошуки продовжуються. Рідні чоловіка, уже звернулись до служби поліції Хмельницької області. Крім того, вони зазначають, що потрібно більше людей і звертаються з проханням допомогти у пошуках зниклого.

Анатолій, старший слідчий з розшуку людей – 38-068-28-40-118
Син, Костик Олександр Володимирович – 38-097-947-64-66
Дочка, Миколаєва Світлана Володимирівна – 38-098-857-69-53
Онучка, Арінічева Дар’я Олександрівна – 38-097-187-71-72

Читайте також: Як у 67 стати викладачкою та надихати інших – історія хмельничанки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую