ye-logo.v1.2

На Хмельниччині екологи штрафують паліїв сухої трави

Суспільство 849
Випалювання сухої трави, стерні, рослинності або її залишків та опалого листя без дотримання порядку карається штрафом
Випалювання сухої трави, стерні, рослинності або її залишків та опалого листя без дотримання порядку карається штрафом. Фото: ілюстративне pixabay.com

Лише за минулу добу надзвичайники ліквідували три пожежі сухої трави.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області попереджає про заборону випаювання сухої трави. Утім, люди продовжують порушувати природоохоронне законодавство. Про це повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

«Так протягом цього тижня в ході рейдових перевірок були виявлені чергові випадки випалювання залишків сухої рослинності: одна з місцевих мешканців села Слобідко-Рахнівська Кам’янець-Подільського району палила гілля та суху траву. А в селі Шумівці Розсошанської територіальної громади правопорушник був затриманий буквально «на гарячому»», - зазначали в пресслужбі Державної екологічної інспекції.

В повідомлені також йдеться, що на порушників уже складено протоколи за частиною першою статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Державна екологічна інспекція нагадує, що випалювання сухої трави, стерні, рослинності або її залишків та опалого листя без дотримання порядку карається штрафом від трьох тисяч 60 гривень до шести тисяч 120 гривень для громадян. А для посадових осіб - від 15 тисяч 300 до 21 тисячі 420 гривень.

Додамо, що лише за минулу добу на території Хмельниччини надзвичайники ліквідували три пожежі сухої трави.

Читайте також: Топ-5 фактів про хмельницький освітній центр, який вчить поводитися зі сміттям (Фото)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую