ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У парку Чекмана будують нову вбиральню

Суспільство 1642
Вбиральню споруджують на початку центральної алеї, яка веде до сцени в парку
Вбиральню споруджують на початку центральної алеї, яка веде до сцени в парку. Фото: автора

Туалет буде безкоштовний і зі зручностями.

У хмельницькому парку імені Михайла Чекмана незабаром з’явиться нова вбиральня. Модульний туалет на дві кабінки вже почали встановлювати. Він буде з водою, світлом та сповивальним столиком для матерів з немовлятами. Споруджують його на початку центральної алеї, яка веде до сцени парку.

На будівництво туалету з міського бюджету виділили 350 тисяч гривень. Ще близько 180 тисяч гривень витратять на біосептик – станцію, яка очищуватиме воду.

Як розповів сайту «Є» директор комунального підприємства «Парки сквери» Олександр Боднарчук, наразі вони оголосили тендер на облаштування біосептика.

«Як тільки тендер відбудеться, підрядники приступлять до облаштування септика. Паралельно продовжать роботи з будівництва самої вбиральні. Вже зробили майданчик і встановили саму конструкцію. Потім маємо підвести водопостачання, електрику, зробити фасад», - каже Олександр Петрович.

Вбиральня має бути безкоштовною для відвідувачів, а доглядатимуть за нею працівники «Парків і скверів».

Читайте також: Хмельницька обласна дитяча поліклініка переїхала в нове приміщення.

В туалеті буде дві кабінки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую