ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині викрили фальсифікацію сертифікатів про вакцинацію від COVID-19

Суспільство 3108
За словами правоохоронців, таким чином медики хотіли приховати факт втрати вакцини від COVID-19
За словами правоохоронців, таким чином медики хотіли приховати факт втрати вакцини від COVID-19. Фото: ілюстративне pixabay.com

Неправдиві дані про щеплення від COVID-19 вносили до бази «eHealth».

Днями на Хмельниччині правоохоронці виявили, що посадовці однієї з медичних установ області вносили до бази «eHealth» неправдиві дані про щеплення від COVID-19. Внаслідок цього сертифікати про вакцинацію отримали люди без щеплень. Про це повідомили в пресслужбі поліції Хмельницької області.

«В ході розслідування з'ясувалось, що посадові особи однієї з медичних установ області внесли неправдиві відомості до бази даних «eHealth» щодо проведення вакцинації громадян, яка насправді не проводилась», - йдеться в повідомленні.

За словами правоохоронців, таким чином медики хотіли приховати факт втрати вакцини від COVID-19.

Як наслідок, люди отримали фіктивні сертифікати про щеплення.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження. Розслідування триває. Медикам може загрожувати штраф у вигляді від 34 до 68 тисяч гривень або обмеження волі строком до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

Читайте також: Де вакцинуватися від коронавірусу в Хмельницькому (адреси пунктів)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую