ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Де вакцинуватися від коронавірусу в Хмельницькому (адреси пунктів)

Здоров'я 10837
Вакцинують у Хмельницькому  на вибір трьома вакцинами
Вакцинують у Хмельницькому на вибір трьома вакцинами. Фото: ілюстративне з архіву

Отримати щеплення можна без попереднього запису, але з паспортом.

У Хмельницькому зробити щеплення проти COVID-19 можна у центрі масової вакцинації, який працює щоденно, або в пунктах щеплень, що діють при деяких амбулаторіях сімейної медицини.

Наразі в місті діють чотири постійні пункти щеплень і один тимчасовий. Як розповіла сайту «Є» головна спеціалістка міського управління охорони здоров’я Ірина Кондратюк, у постійних пунктах щеплень громадян приймають, як і в центрі вакцинації, без попереднього запису. З собою потрібно мати лише паспорт. Якщо в людини немає укладеної декларації з сімейним лікарем – крім паспорта, необхідний ідентифікаційний код.

«Попереднє узгодження з лікарем потрібне лише в тимчасовому пункті щеплень, який знаходиться на Курчатова, 1. Там робота пункту запускається, коли набирається необхідна кількість людей для вакцинації», - говорить спеціалістка.

Певний час також тимчасовий пункт вакцинації працював на хмельницькому речовому ринку. Однак, за словами Ірини Кондратюк, через відсутність достатньої кількості відвідувачів його закрили.

Хмельничан вакцинують трьома препаратами: Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac. Наразі вакцина Pfizer доступна лише у центрі масової вакцинації.

Де можна вакцинуватися:

Центр вакцинації працює щоденно в приміщенні телерадіокомпанії UA:ПОДІЛЛЯ («Поділля-Центр») за адресою: вулиця Володимирська, 92. Графік роботи: понеділок- п’ятниця з 9:00 до 15:00, субота-неділя з 9:00 до 16:00.

Центр вакцинації на залізничному вокзалі у Хмельницькому: запрацює з 22 жовтня з 10:00. Детального графіка роботи поки немає.

Пункти щеплень працюють з понеділка по п’ятницю:

  • Поліклініка №1 (Подільська, 54). Графік роботи: 9:00 до 12:00 (телефон для довідок: 068 319 2583);
  • Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №2 (Повстанська, 36). Графік роботи з 9:00 до 12:00 (телефон для довідок: 067 398 6402);
  • Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №6 ( Гречка, 12). Графік роботи з 9:00 до 12:00 (телефон для довідок: 067 398 6326);
  • Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 (Залізняка, 14). Графік роботи з 9:00 до 12:00 (телефон для довідок: 068 266-57-42);
  • Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3 (Курчатова, 1). Телефон для довідок: 068 319 3123) – тимчасовий пункт за попереднім записом.

Цієї суботи, 23 жовтня, в Україні офіційний робочий день (через додатковий вихідний 15 жовтня). Чи працюватимуть цього дня пункти щеплень при амбулаторіях, варто уточнити попередньо у сімейного лікаря чи в реєстратурі амбулаторії.

Нагадаємо, на Хмельниччині з 23 жовтня посилюють карантин та запроваджують додаткові обмеження у зв’язку із підвищенням захворюваності на COVID-19. Нововведення стосуються використання документів про ковідбезпечність. Сертифікати про вакцинацію вимагатимуть для роботи на ринках, у сфері послуг, громадського харчування.

Також сьогодні, 21 жовтня, в Україні почали діяти нові правила пасажирських перевезень. Тепер, щоб поїхати в іншу область потягом чи автобусом, пасажирам недостатньо мати квитки. Під час посадки у них перевіряють наявність документів, які підтверджують проходження вакцинації від коронавірусу. У випадку відсутності щеплення потрібні негативний тест або довідка про одужання від COVID-19. Щоб дізнатися, як на практиці діють нові правила та як до них ставляться люди, кореспонденти сайту «Є» вранці завітали на хмельницький залізничний вокзал.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую