ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому з’явиться нова «розумна» зупинка

Суспільство 3801
На сьогодні таких зупинок уже є шість і працюють вони у різних мікрорайонах Хмельницького
На сьогодні таких зупинок уже є шість і працюють вони у різних мікрорайонах Хмельницького. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

Уже встановили два павільйони для очікування транспорту та інформаційне табло

У центрі Хмельницького на зупинці Філармонія завершуються роботи зі встановлення павільйонів для очікування транспорту та інформаційного табло. Пасажири зможуть слідкувати за рухом громадського транспорту, перебуваючи на зупинці. Про це повідомили на сайті Хмельницької міської ради.

«Для покращення транспортної інфраструктури у Хмельницькому продовжують встановлювати сучасні зупинки для очікування транспорту. Так, завершуються роботи на зупинці громадського транспорту Філармонія в напрямку з центру міста. Тут уже встановили два павільйони для очікування транспорту та інформаційне табло», - йдеться в повідомленні.

За інформацією пресслужби, ці роботи виконали за кошти компанії «Dozor».

«На сьогодні таких зупинок уже є шість і працюють вони у різних мікрорайонах міста: вулиця Панаса Мирного, проспект Миру, вулиця Подільська, вулиця Степана Бандери. Також працює три інформаційних табло – одне розміщене на зупинці Залізничний вокзал та два на зупинці Торговельний центр», - додали в пресслужбі.

Читайте також: У Хмельницькому визначилися, як навчатимуться школярі з понеділка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую