ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Під оплески провели в останню путь головного режисера хмельницького театру ляльок

Суспільство 2629
У творчій спільноті Сергія Брижаня знали як талановитого режисера
У творчій спільноті Сергія Брижаня знали як талановитого режисера. Фото: скрін з відео

У ляльковому театрі заявили – із смертю Сергія Брижаня завершилася ціла епоха.

Учора в Хмельницькому попрощалися з головним режисером академічного обласного театру ляльок «Дивень», заслуженим діячем мистецтв Сергієм Брижанем. В останню путь митця провели під оплески рідних, близьких і колег.

Серце Сергія Брижаня перестало битися після хвороби кілька днів тому. Йому було 65 років. Смерть чоловіка, завжди сповненого творчими планами, приголомшила усіх. Режисера знали та шанували в Україні і далеко закордоном, тож попрощатися з відомим митцем приїхали колеги з різних міст. Як повідомляє Суспільне Поділля, до Хмельницького на прощання прибули делегації зі Львова, Києва, Полтави.

Десятки років творчого життя Сергій Брижань присвятив театру «Дивень» у Хмельницькому. Фото: скрін з відео

«Хмельницький академічний театр ляльок – це три епохи: Єфремова, Попова і Брижаня. Ми багато чого втратили. Такого головного режисера у нас ніколи не буде. Залишиться тільки хороша пам'ять і творчі доробки», - говорить директорка театру ляльок Ірина Трунова.

Сергій Брижань почав працювати у цьому театрі одразу після закінчення школи. Потім здобував акторську і режисерську освіту. Після того повернувся в Хмельницький працювати. У театрі згадують творчий шлях Сергія. Розповідають, що режисер був проукраїнським, завжди докопувався до значення кожного слова. Його творчі задуми завжди були неординарні, а на їх постановку він не економив сил.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую