ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Викладачеві хмельницької педакадемії присвоїли звання «заслуженого»

Суспільство 1603
Зеленський призначив нагороди та звання з нагоди 30-ї річниці Всеукраїнського референдуму
Зеленський призначив нагороди та звання з нагоди 30-ї річниці Всеукраїнського референдуму. Фото: з архіву музею історії міста

Заслуженим працівником освіти став Валентин Ільїнський.

З нагоди 30-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України, який відбувся 1 грудня 1991 року, президент України відзначив кілька десятків українців державними нагородами. Видатних громадян нагородили за заслуги у різних сферах діяльності. Серед тих, кому присвоїли нове звання, є освітянин з Хмельницького.

Згідно з Указом Володимира Зеленського, почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли викладачеві Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Валентину Михайловичу Ільїнському.

Як йдеться на сайті навчального закладу, Валентин Ільїнський працює старшим викладачем кафедри культурології та зарубіжної літератури. Крім того, він геральдист і краєзнавець, а ще є головою обласного відділення Українського геральдичного Товариства.

Читайте також: Як у 67 стати викладачкою та надихати інших – історія хмельничанки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую