ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Чи можна відродити українські села: анонс нового випуску «Сімейної газети»

Суспільство 800
Встигни передплатити «Сімейну газету» - всеукраїнське видання для всієї родини
Встигни передплатити «Сімейну газету» - всеукраїнське видання для всієї родини. Фото: автора

У кожному номері видання — відповіді на актуальні питання та проблеми.

Чисельність сільського населення з кожним роком зменшується. У наш час вже не є рідкістю села, в яких живе по кілька людей і села, які зовсім зникають з карт. Та є й такі маленькі населені пункти, мешканці яких хочуть врятувати їх від вимирання. Вони всіма силами відроджують їх і запрошують до себе жити родини з дітьми. Про такі села читайте у новому випуску «Сімейної газети».

4 грудня відбудеться сонячне затемнення. Як готуватися до цього явища та який вплив мають затемнення на людину, читайте у новому номері.

На сторінці «Про пенсії та пільги» - відповіді на питання читачів, що стосуються пенсійного забезпечення. На сторінці «Здоровенькі були!» - інтерв’ю з лікарем про відновлення легень після коронавірусу, дослідження кореспондентів про небезпеку поліомієліту та боротьбу з ним.

Крім цього, у номері:

рідний край: унікальне джерело у Моршині, таємничі млини: розповідь подолянина, якого відзначили у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки»;

кулінарія: пангасіус: купувати чи ні? Страви з риби;

сім’я: сумісність знаків за східним гороскопом; поради для щасливого сімейного життя; фрази, які руйнують самооцінку.

У кожному номері газети - розповіді про майстрів та майстринь, цікаві життєві історії, дитяча сторінка, програма телебачення, гороскоп, анекдоти.

Нагадуємо, що придбати «Сімейну газету» можна в кіосках преси, а також передплатити на сайті https://simeyna.ye.ua, або за телефоном +38 067 381 58 50.

Передплатити «Сімейну газету» можна на фейсбук-сторінці видання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую