ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Східний гороскоп на 2022 рік: яким знакам Тигр принесе успіх

Суспільство 29160
Символом  2022 року буде чорний водяний Тигр. За китайським календарем рік Тигра прийде 1 лютого 2022 року та триватиме до 21 січня 2023 року
Символом 2022 року буде чорний водяний Тигр. За китайським календарем рік Тигра прийде 1 лютого 2022 року та триватиме до 21 січня 2023 року. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чого чекати від цього смугастого хижака іншим знакам – символам 12-річного циклу китайського гороскопу.

Пацюк (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Усі гороскопи сходяться на тому, що прийдешній рік не стане для Пацюка вельми успішним чи проривним у чомусь новому. Адже, кажуть, Тигр із Пацюком – не товариші. У них різні підходи і погляди на життя. Проте йдеться лише про нові старти й починання. Якщо Пацюк сподіватиметься на власні сили, сумлінно працюватиме й далі триматиме свою лінію ощадливості, то загалом рік буде для нього цілком прийнятним.

У коханні Пацюкам не бракуватиме уваги. Одинокі представники знака мають шанс одружитися, а сімейним слід урізноманітнити спільне проведення часу і відпочинок. Це лише зміцнить стосунки і надасть їм нових барв.

Щодо фінансів, то ощадливий Пацюк рідко коли залишається з порожніми кишенями. Цього року значні надходження матимуть лише ті, хто докладав до цього неабияких зусиль. Пасивним Пацюкам на великі доходи не слід розраховувати, але зовсім без грошей вони все ж не залишаться.

Бик (1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

У прийдешньому році Бик може розраховувати на успіх, лише якщо навчиться бути гнучким і підлаштовуватися під ситуацію. Це зокрема стосується професійної сфери – за таких умов він може навіть піднятися вгору кар’єрними сходами. Його звична прямолінійність і безкомпромісність недоречні у нинішні часи.

Сфера кохання ряснітиме різноплановими подіями – це і злети, і щирі примирення, і пристрасні сварки. Але головне в усіх цих ситуаціях – не загубити власне обличчя й залишитися гідною людиною. Самотні Бики знайдуть своє щастя, якщо дійсно серйозно на це налаштовані. Одруженим слід більше часу проводити разом, аби уникнути недомовок і конфліктів.

Фінансові настанови зірок для Бика цього року ґрунтуються на економії. Гроші треба витрачати з розумом, не спокушаючись на непотрібні і порожні покупки. Прагматизм цього знака має керувати всіма його фінансовими операціями.

Тигр (1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022)

Тигру як повноправному господарю року вдаватимуться чи не всі розпочаті справи в усіх сферах, але зірки настійливо рекомендують звернути увагу на творчі аспекти. Навіть якщо ви ніколи не малювали, не грали на музичних інструментах і не виступали на сцені, цього року варто спробувати.

В любовних питаннях Тигр обиратиме те, що йому до душі: якщо захоче серйозних стосунків – вони будуть, якщо прагнутиме лише легкого флірту – зустріне партнера, готового тільки на це. Тигри зі штампом у паспорті з великою насолодою зануряться і сімейне життя, це принесе радість усім домашнім.

У фінансових питаннях є всі шанси суттєво збільшити свій бюджет. Проте за темпами від доходів не відставатимуть і витрати. Але не поспішайте «смітити» грошима і не давайте їх у борг, бо є велика ймовірність, що ці кошти ніколи вам не повернуть. Пробуйте удачу в лотереї, можливо, вам пощастить.

Кіт (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023)

Котам як Тигровим близьким родичам у новому році також щаститиме. Проте цієї удачі не варто просто чекати, склавши руки. Успіх можливий, якщо братися за незвичні проєкти, шукати креативний підхід до вирішення стандартних ситуацій. Пробуйте і не бійтеся різкого падіння чи невдачі, все одно коти завжди приземляються на лапи.

Неспокійним буде життя Котів на любовному фронті. Сварки, конфлікти, недомовки й непорозуміння вибиватимуть із колії. Самотнім у такій круговерті почуттів буде важко зустріти свою долю. Сімейним же слід приймати лише обдумані рішення, не діяти згарячу.

У грошових питаннях не варто зайве нявкати – не розповідайте про можливе збільшення доходів чи втрати коштів. Це може налаштувати проти вас недоброзичливців. Якщо потрібно укладати важливі угоди, робіть це не раніше літа, а ще краще – зачекайте до осені.

Дракон (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024)

Головними героями у новому році для Дракона стануть люди – нові знайомі, давні зв’язки, люди з найближчого оточення, рідні та кохані. Кожен гратиме чи не вирішальну роль у сфері, в якій з Драконом перетинаються. Представникам цього знака треба буде уважно ставитися до побажань близьких та колег, від їхнього виконання залежить успіх і самих Драконів.

Оскільки багато часу Дракони витрачатимуть на професійну сферу, то його не вистачатиме в особистому житті. Через це ймовірні конфлікти, що навіть можуть спричинити розлучення, але це стосується лише нестійких взаємин. Тим же, хто довго в шлюбі, не варто очікувати особливих змін – стабільність і спокій розміреного сімейного життя тішитимуть після важких буднів.

Зірки радять Драконам, якщо ті матимуть нові фінансові операції, ставитися до них дуже прискіпливо, бо саме тут можливі помилки, за які доведеться дуже дорого заплатити. Не варто захоплюватись азартними іграми – прибутки навряд чи можливі, а ось втрати цілком реальні.

Змія (1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

У Тигра зі Змією не найтепліші взаємини, тож щоб чогось досягти, їй доведеться не раз виходити із зони комфорту, відкривати в собі приховані таланти. Спочатку може бути складно, а потім Змії навіть сподобається ця гра з обставинами, а головне – приємно почуватися в ній переможцем.

У сімейному житті буде багато спокус, але лише сильне кохання і вірність Змії дозволять уникнути зради. Самотні Змії зможуть зустріти свою долю в найнесподіванішому місці, до прикладу, в продуктовому магазині чи на діловій зустрічі.

Змія може отримати ризиковані фінансові пропозиції. Лише порадившись із фахівцями у цій сфері і дослухавшись до своєї інтуїції, можна приймати рішення. Якщо матимете додаткові надходження, найкраще інвестувати їх у власну родину. Можливі значні покупки, наприклад, будинку, автомобіля. Це може відбутися наприкінці літа чи на початку осені, цей час - найвдаліший.

Кінь (1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Коню доведеться з блискавичною швидкістю і рішучістю реагувати на життєві та професійні виклики. Однак, чим гостріші виклики, тим солодша й приємніша перемога над ними. Задоволення від власного успіху даруватиме радість і підвищить самооцінку.

У любовній сфері шанувальників у Коня вистачатиме, проте не всі з них серйозно налаштовані. Якщо це співпадає з вашою позицією, то легкі романтичні стосунки подарують лише радість. Якщо ж ви прагнете серйозних взаємин, то над ними треба потрудитися, неначе кінь. У сімейному житті тотальний контроль і ваш деспотизм руйнуватимуть стосунки. Тут допоможуть відверті розмови й щирі каяття.

Гроші, якщо їх і вдасться заробити більше, втікатимуть від Коня, як пісок крізь пальці. На відпочинок, гулянки і порожні трати піде левова частка надходжень. Лише після завершення літа вдасться фінансові потоки направити на створення затишку вдома. Це одразу позитивно позначиться на стосунках у сім’ї.

Коза (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Праця й невелика акторська гра – ось головні козирі Кози для досягнення успіху. Це передусім стосується взаємин з керівництвом на роботі – саме такі способи дозволять залишити далеко позаду конкурентів і претендентів на бажану посаду чи цікаві для вас проєкти.

Любовна лихоманка – саме так можна охарактеризувати стан представників цього знака у сфері кохання. Кози впадатимуть в крайнощі: або любов до останнього подиху, або розлучення тут і зараз. Все ж бажано навчитися поступатися і йти на компроміси. Це позитивно позначиться на вашому особистому житті і, можливо, закінчиться весіллям. Сімейним Козам треба буде розпалювати домашнє вогнище, аби воно не згасало від холодних буднів. Допоможе в цьому питанні й урізноманітнення спільного проведення часу.

Знайти купюру у зимовій куртці – це про фінансовий стан Кози. Якщо колись були зроблені заощадження, вони зараз будуть дуже доречними, бо загалом ситуація з грошима нагадуватиме американські гірки – то на висоті, то глибоко знизу. Якщо буде нагода вкладати гроші, робіть це ближче до зими.

Мавпа (1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Мавпі бажано зосередитися на певному важливому занятті, зокрема мова про професійну сферу, і займатися ним, не розпилюючи зусиль на щось стороннє. Таким способом можна і кар'єрними сходами піднятися, і успішно залишися у своїй тарілці.

У любовних стосунках треба частіше тримати язик за зубами, аби менше обманювати свого партнера. Якщо самотні Мавпи зустрінуть свою долю і одразу це відчують, бути весіллю й щасливому життю разом! У сімейних можливі каруселі та гойдалки – з настроєм, бажанням долучатися в життя сім’ї. Але загалом усе вирішуватиметься добре.

У фінансовому плані можуть загрожувати серйозні збитки. Але як би вам не хотілося сперечатися й сваритися з партнерами по бізнесу – не робіть цього. Лише конструктив і вдумлива розмова врятують ситуацію. Варто детально спланувати власний бюджет на цілий рік, тоді, можливо, можна буде уникнути непередбачуваних витрат.

Півень (1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Півню треба знайти баланс між натхненною працею і якісним відпочинком, адже у його випадку хто гарно працює, той добре відпочиває. Виділяйте на відпочинок навіть кілька днів, за найменшої нагоди дозвольте собі розслабитися. У цій гармонії – секрет вашого гарного настрою і бажання жити. Особливих досягнень у професійній сфері не спостерігатиметься, але й провалів теж не буде.

У питаннях, що стосуються кохання, Півню слід дорожити тими взаєминами, які є, адже втратити їх цього року буде легко, а відновити чи побудувати нові – непросто. Самотні представники цього знака можуть розгубитися від надмірної уваги багатьох прихильників і безладних зв’язків. Варто все ж до кінця літа визначитися. Сімейним Півням у жодному разі не можна допускати фліртування на стороні, інакше складуться так обставини, що доведеться готуватися до розлучення.

Чим більше працюватимете, ти яскравішою буде фінансова картина, тож лінуватися не варто, а слід за будь-якої нагоди шукати підробіток.

Собака (1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Собаці свій успіх доведеться вигризати зубами і кігтями, інакше на хвіст наступатимуть молодші й спритніші колеги, а подекуди – просто хитріші. Тож іноді свою прямолінійність Собаці варто приховати, а більше «повиляти хвостом».
В особистому житті головне – не гарчати на свою половинку, тим більше без явної причини для сварки. Іноді у стосунках треба буде зробити перший крок. Саме з цього кроку може стартувати щасливе спільне життя. Одиноким Собакам потрібно вже визначатися з обранцем. Якщо у вас багато претендентів на цю роль, слухайте лише серце - розум тут не порадник. Сімейні представники цього знака можуть потрапити під вплив харизматичного хижака, котрий захоче забрати їх із родини, тож слід бути пильними.

Ейфорія від збільшення фінансових надходжень може призвести до зростання безглуздих витрат, подумайте краще над своїм розвитком. Професійні навчальні курси, вивчення мови, підвищення кваліфікації – ось ті сфери, на які варто витрачатися.

Свиня (1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Найцікавіші події для Свині будуть у професійній сфері. Тут є де розгулятися. І хай у результаті не буде підвищення посади чи здобуття премії, проте захопить сам процес, буде цікаво працювати, а це вже немалий здобуток.

У любовних стосунках слід уникати надмірних ревнощів – це до добра не доведе. Довіра – ось ключ до міцних взаємин. Одинокі матимуть складний вибір – кому подарувати своє серце, але від цього кроку залежатиме майбутнє. Ті, хто у шлюбі, гойдатимуться на емоційних гойдалках. Хоча це не погіршить і не поліпшить ваші стосунки, лише, можливо, трохи рознервує.

Стосовно грошей – будьте обережні з позичками, за ваш рахунок захочуть розжитися недобросовісні знайомі. Зважте всі «за» і «проти» перш ніж погодитися дати в борг.

Підготувала Ірина ЛЬВОВ.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую