ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 5 січня: де зареєструватися

Суспільство 2626
Для жителів Хмельниччини цьогоріч пробне ЗНО з одного предмета коштує 300 гривень
Для жителів Хмельниччини цьогоріч пробне ЗНО з одного предмета коштує 300 гривень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Охочі повинні зареєструватися до 22 січня.

Завтра, 5 січня, в Україні стартує реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Охочі можуть пройти його з одного або двох навчальних предметів. Цьогоріч для жителів Хмельниччини пробне ЗНО коштуватиме 300 гривень за предмет. Про це повідомили у Вінницькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Реєстрація на пробне ЗНО-2022 проходитиме з 5-го до 22 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Наприклад, жителі Хмельниччини для цього мають скористатися порталом Вінницького регіонального центру. Зареєструватися можна на проходження одного або двох навчальних предметів.

«Для всіх зареєстрованих будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО. А згодом — результати проходження тестування», — зазначили на сайті Вінницького регіонального центру.

Проходження пробного ЗНО з одного предмета для жителів Хмельниччини коштує 300 гривень. Для порівняння, торік його вартість становила 240 гривень.

Пробне ЗНО цьогоріч проходитиме

19 березня з:

  • української мови;
  • української мови і літератури.

26 березня з:

  • біології
  • географії,
  • історії України,
  • математики;
  • математики (завдання рівня стандарту);
  • фізики,
  • хімії,
  • іноземних мов — англійської, іспанської, німецької та французької.

«При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити запрошення на нього та паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», — повідомили представники Вінницького регіонального центру.

Також вони наголошують, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте також: На Хмельниччині будуватимуть школу і дитсадок коштом фонду регіонального розвитку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую