ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Нетішинській громаді посилюють карантин: школи переводять на дистанційку

Суспільство 3433
Причина посилення карантину - різке підвищення рівня захворюваності на СОVID -19
Причина посилення карантину - різке підвищення рівня захворюваності на СОVID -19. Фото: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Торкнулися обмеження і роботи магазинів, ринків, супермаркетів.

У Нетішинській територіальній громаді в закладах загальної середньої освіти запровадили дистанційне навчання. Про це повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Рішення перевести школярів на дистанційку прийняли учора, 20 січня, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причина - різке підвищення рівня захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом СОVID -19.

Дистанційне навчання для школярів запроваджують на всій території громади 24 по 31 січня в закладах загальної середньої освіти.

«У закладах культури виконавчого комітету міської ради та позашкільних закладах освіти та культури дистанційна форма занять запроваджується з 21 по 31 січня, - додають в пресслужбі міськради. - Робота продовольчих та непродовольчих ринків, магазинів, супермаркетів спортивних залів здійснюватиметься виключно за умов розрахунку - одна людина на 10 квадратних метрів».

Торкнуться обмеження і барів, ресторанів та кафе. Там можна приймати відвідувачів вполовину менше відвідувачів та з розрахунку не більше 4-х осіб за столиком.

Читайте також: Ліки дозволили купувати за «Вовину тисячу»: коли і кому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую