ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дистанційне навчання у Хмельницькому поки не запроваджуватимуть

Суспільство 4621
Частина громад Хмельниччини вже прийняла рішення про переведення школярів на дистанційку
Частина громад Хмельниччини вже прийняла рішення про переведення школярів на дистанційку. Фото: ілюстративне з архіву

На уроках відсутні більше чверті хмельницьких учнів.

Всього у школах Хмельницької громади нараховують 1375 класів. З них учні 120 класів нині перебувають на дистанційному навчанні через виявлених хворих на коронавірус. Інша частина школярів продовжує навчатися у звичному форматі. Як розповіли сайту «Є» у міському департаменті освіти і науки, переведення на дистанційку у Хмельницькому поки не розглядають (інформація станом на 13-ту годину 26 січня).

«Відповідно до постанови Кабміну, заклади освіти можуть працювати очно за умови стовідсоткової вакцинації працівників в червоній зоні і 80% вакцинації працівників шкіл у жовтій і помаранчевій зонах. Тому поки юридичних підстав для переведення в нас немає. Ми кожного дня моніторимо кількість хворих, передаємо інформацію на штаб. Рішення про формат діяльності закладів приймає міська комісія ТЕБ і НС», - зазначила виконувачка обов’язків директорки департаменту освіти і науки Хмельницької громади Ольга Кшановська.

За її словами, переважно хворіють діти 5-11 класів. У початковій школі кількість хворих значно менша. Станом на 26 січня з різних причин відсутні більше чверті хмельницьких школярів. У дитсадках є випадки захворювань серед персоналу, але критичної ситуації немає.

Разом з тим, Міністерство освіти і науки рекомендувало запровадити для учнів 5-11 класів дистанційне навчання у зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 щонайменше протягом двох тижнів. Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

Додамо, частина громад Хмельниччини вже перейшла на дистанційний формат навчання у школах. Недавно на дистанційку пішли школярі Волочиської, Нетішинської, Славутської, Кам’янець-Подільської громад. Відзавтра переходять на дистанційне навчання також учні Старокостянтинівської та Шепетівської громади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую