ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Кам’янеччині шукають людину та просять допомоги (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 1862
11 лютого чоловік вийшов з дому і не повернувся
11 лютого чоловік вийшов з дому і не повернувся. Фото: Кам'янець-Подільське районне управління поліції

Літній чоловік вийшов з дому і не повернувся.

 У Кам’янець-Подільському районі розшукують 84-річного чоловіка. Він, за повідомленням Кам’янець-Подільського районного управління поліції, вчора 11 лютого вийшов з дому і не повернувся.

«11 лютого в період часу з 12 по 14 годину в селі Нігин, по вулиці Медоборна, зі свого місця проживання вийшов Вуйчик Василь Семенович, 1937 року народження та до теперішнього часу не повернувся. Раніше таких випадків не траплялось», - йдеться в повідомленні правоохоронців.

У поліції зазначають, що чоловік невисокого зросту, худорлявої тілобудови, має сиву бороду та вуса. Був одягнений в блакитні спортивні штани, сіро-коричневий светр шапку-вушанку та гумові галоші. Погано бачить та чує.

«У разі, якщо вам відома будь-яка інформація про місце знаходження чоловіка, просимо повідомити на телефонну лінію 102», - звертають в поліції.

ОНОВЛЕНО о 16.10:  Як повідомили в Кам'янець-Подільському райуправлінні поліції, чоловіка знайшли неподалік села, в якому він проживав. На жаль, мертвим. Що стало причиною смерті - з'ясовують. На місці події працюють поліцейські.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую