ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Центральна вулиця Хмельницького стала алеєю Героїв (фото)

Суспільство 7343
Куби встановлені від початку Проскурівської до обласного художнього музею
Куби встановлені від початку Проскурівської до обласного художнього музею. Фото: автора

Близько півтори сотні портретів загиблих захисників України встановили вздовж вулиці Проскурівської.

Сьогодні вранці, 18 лютого, у центрі Хмельницького з’явилася масштабна інсталяція. На вулиці Проскурівській розмістили 38 кубів із зображеннями Героїв Небесної Сотні та загиблими хмельницькими учасниками російсько-української війни. Як розповів заступник міського голови Микола Ваврищук, фотографії Героїв доповнили короткою інформацією про кожного з них, щоб хмельничани більше знали про захисників.

«Ми традиційно проводимо заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, і вони далі будуть традиційні. Але цього року вирішили зробити також інсталяцію. Мета цього – нагадувати про Героїв, нагадувати про те, що війна триває, про тих людей, які віддали життя за Україну, - говорить він. – На кубах фотографії Героїв Небесної Сотні – їх 107, решта – наші військові хлопці, адже війна стала продовженням революції. Це хмельничани, які загинули на сході, або жителі інших міст, які є почесними громадянами міста та поховані на Алеї Слави».

Планують, що інсталяція на Проскурівській буде впродовж трьох днів. Крім того, у місті в цей час триватимуть інші пам’ятні заходи, приурочені пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також увечері 19 та 20 лютого пам’ятник Героям Небесної Сотні, який розташований на перехресті Соборної та Героїв Майдану, підсвічуватимуть прожекторами.

Інсталяція простягнулася вздовж трьох кварталів.

На кожній з чотирьох сторін куба зображення іншого захисника.

Всього таких кубів встановили 38.

Стоятимуть вони на Проскурівській до кінця тижня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую