ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Жителі Хмельниччини продовжують ставати на захист України та здавати кров

Суспільство 2572
Свідомі хмельничани стоять у черзі, аби стати у лави Захисників України, 25 лютого
Свідомі хмельничани стоять у черзі, аби стати у лави Захисників України, 25 лютого. Фото: Костянтина Пархоменка

В обласному центрі служби крові о 18-й годині 25 лютого тимчасово зупиняють забір крові, адже донорів більше, ніж можливості її опрацювати.

Через повномасштабне вторгнення російських окупантів українці йдуть захищати рідну домівку. Зокрема, на Хмельниччині до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки вже кілька діб не зменшуються черги патріотів. Також спостерігається хвиля охочих здати кров для поранених Героїв. Деталі повідомило інформаційне агентство Міноборони «АрміяINFORM».

За його інформацією, нині усі ТЦК та СП області працюють з мобілізаційним ресурсом, резервістами й кандидатами на службу до підрозділів бригади територіальної оборони. Після звіряння облікових даних мобілізованим видають повістки для прибуття до тієї чи іншої військової частини або батальйону тероборони.

До речі, у Хмельницькому поблизу міського об’єднаного ТЦК та СП в кінотеатрі імені Тараса Шевченка з 24 лютого запрацював пункт приймання вимушених переселенців. Його волонтерка Олена Ярошенко розповіла, що впродовж ночі вони прийняли близько двох десятків громадян з різних міст.

«Переважно люди й цілі сім’ї їдуть через місто транзитом. Є дві родини, які залишаться у Хмельницькому. Наразі ми вже знайшли їм житло. Та гріє душу інше: обидва батьки цих сімей після розміщення дружин і дітей йдуть до ТЦК та СП, щоб стати на захист України», — зазначила Олена Ярошенко.

Також після оголошення про потребу накопичити банк крові та її компонентів для можливих поранених військовослужбовців, з 24 лютого зберігається черга до Хмельницького обласного центру служби крові.

«Впродовж минулої доби кров здали 220 людей. За всі роки роботи станції такого напливу ми не спостерігали, — коментує директор обласного центру служби крові Володимир Левицький. — Станом на 10:00 (25 лютого — авт.) ми вже прийняли понад 80 донорів, а на вулиці у черзі стоїть не менше півтори сотні. Сьогодні о 18-ій ми тимчасово зупинимо забір крові, бо не встигаємо її опрацювати».

До теми: У військкоматах приймають людей за спрощеним порядком

До теми: Президент оголосив загальну мобілізацію: що передбачає указ

До теми: Хмельницькі волонтери оголосили збір необхідного для захисників – що потрібно і куди нести

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую