ye-logo.v1.2

"Не можеш тримати зброю - ліпи вареники" - заявили в екоінспекції й організували виробництво їжі для захисників

Суспільство 5798

Як хмельничанки щодня наліпляють відра вареників, пельменів, голубців і салатів, щоб нагодувати бійців.

Поки українські чоловіки захищають рідну країну від загарбників, жінки забезпечують їм надійний тил. Хмельничанки масово долучаються до волонтерських ініціатив, аби разом допомогти побороти ворога. Одні збирають гуманітарну допомогу, інші допомагають облаштуватись переселенцям, плетуть маскувальні сітки, або ж готують їсти воїнам.

До прикладу, в приміщенні держекоінспекції Хмельниччини налагодили виробництво страв для хмельницьких захисників. Для приготування їжі виділили окремі приміщення і тепер там щодня ліплять пельмені, вареники, крутять голубці, нарізають салати, а потім це все передають працівникам Збройних сил України та теробороні.

Як розповідає Наталія Сологуб, в країні війна і вони не можуть залишатися осторонь.

"Ми, жінки, не можемо спокійно спостерігати за тим всім, що відбувається в нашій країні. Тому годуємо наших хлопців зі Збройних Сил України і тих, які пішли в тероборону Хмельницького. Щодня виготовляємо більше, ніж десять п'ятилітрових відер вареників, 5-6 відер вінегрету. А ще ге голубці не в маленькому об'ємі. Я думаю, що хлопці наші не будуть голодні. Ми забезпечимо їм тил", - зазначила вона.

Необхідне приладдя: ножі, качалки, дощечки, каструлі принесли з дому. З собою працівники інспекції на поміч беруть дітей, внуків, рідних. Волонтери ж допомагають із забезпеченням необхідних продуктів.

Також у Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області наголошують, що вони не припиняють своєї основної роботи. Працівники Інспекції виконують свої обов’язки та готові оперативно реагувати на повідомлення про настання надзвичайної ситуації екологічного характеру на території області. З цією метою в Інспекції створено оперативний штаб швидкого реагування.

Крім того додають, що при Держекоінспекції України розпочав роботу оперативний штаб для фіксації, упорядкування інформації та формування єдиного реєстру збитків заподіяних довкіллю внаслідок вторгнення Російської Федерації на територію України. Мета робочої групи - сформувати перелік всіх порушень у сфері охорони навколишнього природного середовища та притягнути агресора до відповідальності.

Повідомити про надзвичайні ситуації екологічного характеру можна за телефоном «Гарячої лінії» Інспекції (0382) 70-28-39 або на телефон секретаря оперативного штабу (097) 641-81-48.

І трохи фото з робочого процесу, як хмельничанки працюють на шляху до перемоги:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую