ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із майором Сергієм Вівдичем

Суспільство 4851
У Сергія Вівдича залишилися мати, дружина, син з донькою та онук
У Сергія Вівдича залишилися мати, дружина, син з донькою та онук. Фото: Роман Рудаков

Він загинув на Київщині, 9 березня.

Воїн-ракетник, який наполегливо виконував свою роботу і мотивував це робити інших. Так про Сергія Олександровича Вівдича кажуть підлеглі, які сьогодні, 12 березня, прийшли провести його в останню путь.

Сергій Вівдич, родом із Краматорська. Народився 1 вересня 1964 року. До лав Збройних сил України вступив у 2014 році. Служив у 19 ракетній бригаді й ще тоді пішов захищати український Донбас, звідки він родом. Коли 24 лютого Росія вторглася в Україну, Сергій Вівдич пішов воювати «на передок» і, на жаль, загинув на Київщині. Він був наполегливим і відповідальним керівником, каже його підлеглий Олег.

«Від початку російської агресії, ще у 2014 році наш керівник, Сергій Вівдич призвався на військову службу для захисту територіальної цілісності та незалежності країни. Впродовж усього часу проходив службу у військовій частині у Хмельницькому. Він був відповідальним керівником, який наполегливо робив свою роботу і усіх мотивував працювати так», — каже Олег.

Попрощатися з Сергієм Вівдичем прийшли рідні та колеги. 

Сім’я майора перебувала у Краматорську і лише після 24 лютого, коли російській війська напали на Україну, він перевіз їх у Хмельницький. У Сергія Вівдича залишилися мати, дружина, син з донькою та онук.

До теми: У боях з російськими окупантами загинули двоє мешканців Новоушиччини

«На сьогодні ми провели в останню путь вже шістьох наших земляків. Вони віддали своє життя заради нас, нашої держави, українського майбутнього і ми маємо помститися за їхню смерть. Ми однозначно повинні перемогти у цій війні в пам’ять про них, про всіх українських дітей, цивільних і всіх українських воїнів, які загинули заради майбутнього наших нащадків», — сказав міський голова Олександр Симчишин.

  

Сергія Вівдича поховали на Алеї Слави, що на кладовищі у Раково.

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися з двома військовими, які загинули на Херсонщині  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую