ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому планують відновити роботу дитсадків, але не усіх

Суспільство 2788
У кожному з мікрорайонів міста працюватиме хоча б один черговий дитсадок
У кожному з мікрорайонів міста працюватиме хоча б один черговий дитсадок. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Вони будуть призначені для дошкільнят працівників критичної інфраструктури, поліції та військових.

Невдовзі у кожному мікрорайоні Хмельницького запрацюють чергові дитсадки. Про це та інші зміни в освітній сфері розповів заступник міського голови Михайло Кривак.

За його словами, наразі триває збір інформації про необхідність роботи чергових дитсадків для працівників кризової інфраструктури, поліції та військових, які не мають з ким залишити своїх дітей дошкільного віку. Відтак у кожному мікрорайоні заплановано відкрити один такий заклад.

Щодо шкіл, то учні продовжують здобувати освіту дистанційно. Крім хмельничан, до дистанційного навчання долучилися 535 дітей вимушених переселенців. Кількість таких учнів продовжує зростати.

«Також з наступного понеділка (21 березня — авт.) у нашому місті починають працювати курси української мови для вимушених переселенців. Впродовж двох годин вони зможуть вдосконалити своє володіння українською мовою», — зазначив Михайло Кривак.

Читайте також: Речі для переселенців – пункти видачі та збору одягу в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую