ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рибні браконьєри обікрали водойми Хмельниччини майже на 842 тисячі гривень

Суспільство 4209
Порушники ловили рибу на річці Південний Буг
Порушники ловили рибу на річці Південний Буг. Фото: рибоохоронного патруля

Усі порушники понесуть відповідальність.

Упродовж березня браконьєри завдали водоймам Хмельниччини збитків на суму майже 842 тисяч гривень. Про це повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль.

Як зазначається, за місяць держінспектори рибоохоронного патруля провели 15 рибоохоронних рейдів та викрили 10 порушень природоохоронного законодавства, з яких 6 — грубі. Також склали один протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та два - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформили один акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.

«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 102 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 841 517 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 4 одиниці заборонених знарядь лову», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

Крім цього, 4 адміністративних справи передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Зазначається, що 18 березня 2022 року рибпатрульні Хмельниччини виявили грубе порушення правил рибальства. Чоловіки ловили раки вночі, у період заборони на вилов цих членистоногих. Інцидент стався на річці Горинь у м. Славута, Хмельницької області. Порушник виловив 53 раки. Завдано збитків у розмірі 176 596 гривень.

А вже 29 березня Хмельницький рибоохоронний патруль спільно з поліцейськими виявили двох порушників, які ловили рибу сіткою. Інцидент стався на річці Південний Буг (Щедрівське водосховище), поблизу села Горбасів Хмельницького району, Хмельницької області. Громадяни виловили 358 карасів сріблястих та 22 коропи. Завдано збитків у розмірі 647 530 гривень.

На осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.астиною 4 статті 85 КУпАП, крім того дані внесені до ЄРДР для притягнення порушників до кримінальної відповідальності за частиною 1 статті 249 ККУ.

Про порушення рибальства та порядку придбання чи збуту риби фахівці просять повідомляти на «гарячу лінію»: (068) 384-98-10.

Нагадаємо, у квітні на Хмельниччині стартує нерестова заборона на вилов риби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую