ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відбулося спецпогашення поштової марки «Русскій воєнний корабль, іді...!»

Суспільство 1818
Марки «Русскій воєнний корабль, іді...!» стала першою, яку Укрпошта випустила в умовах воєнного стану
Марки «Русскій воєнний корабль, іді...!» стала першою, яку Укрпошта випустила в умовах воєнного стану. Фото: автора

Загальний тираж марки — мільйон примірників. Тепер вона введена в обіг.

Сьогодні, 12 квітня, о 12:30 одночасно в усіх обласних центрах України та Києві відбулося спецпогашення поштової марки «Русскій воєнний корабль, іді...!» Ця марка стала першою, яку випустила Укрпошта в умовах воєнного стану. Марка присвячена фразі, яку у перший день війни промовив український прикордонник з острова Зміїний Роман Грибов.

«Українцем Сергієм Корольовим був спроєктований космічний корабель, який успішно потрапив до космосу. Ми провели символічні паралелі. Україна має двох видатних українців: один запустив космічний корабель у космос, інший, Роман Грибов, — корабель агресора дуже далеко, — каже директор Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громов. — Тому для погашення марки обрали саме 12 квітня, День космонавтики. Це загальноукраїнська акція, яка відбулася о 12:30 в усіх обласних центрах та Києві».

Загальний тираж марки — мільйон примірників. Марка номіналом F використовуватиметься для відправлень по Україні, номіналом W — для відправлень листів за кордон.

Для випуску марки в Укрпошті провели конкурс, у якому взяли участь 500 художників. Переміг в голосуванні ескіз Бориса Гроха, який родом з Криму, а після окупації півострова у 2014 році переїхав до Львова.

Читайте також: Безкоштовно опанувати нову професію – як діятиме освітній хаб на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую