ye-logo.v1.2

У Хмельницькому збільшать кількість інспекторів з паркування

Суспільство 2078
Хмельницька інспекція з паркування працює з липня 2021 року
Хмельницька інспекція з паркування працює з липня 2021 року. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Попередньо їх штат збільшать до п’яти-десяти працівників.

Кілька тижнів тому хмельницькі інспектори з паркування повернулися до виписування штрафів водіям-порушникам. Це необхідно, щоб впоратися хаотичним паркуванням автотранспорту. Втім, наразі працює лише двоє інспекторів. Оскільки їх недостатньо для розв’язання проблеми, їх штат збільшать. Про це сьогодні, 14 квітня, заявив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, запровадження інспекції з паркування дало свій ефект. Однак двох нинішніх інспекторів замало. Тому їм штат збільшать. Ймовірно до п’яти або десяти. Пропозиції щодо остаточної кількості має ще подати міське управління транспорту та зв’язку.

Наразі інспектори продовжують штрафувати водіїв, які порушують правила паркування. Проте їх проінструктували з розумом підходити до цього.

«Наприклад, був випадок, коли інспектори оштрафували жінку з дитиною, яка за пів дня до того втекла з Маріуполя. Такого не повинно бути. Задання інспекторів — штрафувати грубих порушників правил паркування, не залежно від букв на номерному знаку. Бидло не має місця реєстрації, його однозначно потрібно карати», — заявив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, інспекція з паркування запрацювала у Хмельницькому в липні минулого року. Спершу її представники попереджали порушників про майбутню адміністративну відповідальність. Штрафувати почали з вересня.

Після масштабного вторгнення російських загарбників і збільшення у Хмельницькому кількості вимушених переселенців інспекція тимчасово припинила виписувати штрафи. Однак повернулася до цієї практики з 1 квітня.

Читайте також: У Хмельницькому хочуть назвати вулиці на честь Чорнобаївки та Героїв Маріуполя

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую